Xperia x kullananlar bi bakabilirmi?

Bu konuyu okuyanlar

Yalçın Seyhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Arkadaslar telefonun kamerası içn ne söyleyebilirsiniz? Güzel mi hakkïnı veriyormu ?

emre9070

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
xz kadar profesyonel kamerası yok sensörleri olmadığı için, ama xa,xa ultra, m5 e göre bariz daha kaliteli. Hele ön kamerasına bütün tanıdıklarım hayran kaldı :)

QKiL

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
@fatihselimyakar @emre9070 Arkadaşlara katılıyorum özellikle ön kamerası çok iyi arka kamerasıda iyi
@Murat Burç @emre9070 sizede teşekkür ederim tekrardan 2 haftadır kullanıyorum şuanda gayet memnunum aklımda bi soru işareti var ilk 30dk da %60 şarj sizde oluyor mu?

M

Murat Burç

SDN Okuru
@fatihselimyakar @emre9070 Arkadaşlara katılıyorum özellikle ön kamerası çok iyi arka kamerasıda iyi
@Murat Burç @emre9070 sizede teşekkür ederim tekrardan 2 haftadır kullanıyorum şuanda gayet memnunum aklımda bi soru işareti var ilk 30dk da %60 şarj sizde oluyor mu?
Ben bir S7 kullanıcısıyım bunun hakkında bilgi veremem. Ama şunu diyeyim yüzde 60 şarj normal pil kapasitesi düşük hızlı şarj var .

Yalçın Seyhan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
xz kadar profesyonel kamerası yok sensörleri olmadığı için, ama xa,xa ultra, m5 e göre bariz daha kaliteli. Hele ön kamerasına bütün tanıdıklarım hayran kaldı :)

Ön kamerası baya iyi.Arka kamera hiç üzmedi.

Peki hafızası yeterli oluomu sonucta 23mp kamera en az 10mb foto demek