Xperia X için konsept yazılım süreci bitti

Bu konuyu okuyanlar

fragger

Müdavim
Katılım
21 Ekim 2016
Mesajlar
9,543
Reaksiyon puanı
3,060
Puanları
113
Sony, Xperia X modeli için uzun süredir devam ettirdiği konsept yazılım sürecini, yayınladığı son güncelleme ile birlikte sona erdirdi. İşte Xperia X için yayınlanan güncellemenin detayları!

xperia-x.jpg


Sony, Xperia X ailesine veda ettikten sonra duyurusunu gerçekleştirdiği ilk akıllı telefonlardan birisi olan Xperia X modeli için uzun süredir devam eden konsept yazılım sürecini sonlandırma kararı aldı.

Xperia X modeline kazandıracağı yeni özellikleri bugüne kadar yayınladığı beş farklı konsept yazılım ile test eden Sony, bugün yayınladığı son güncelleme ile birlikte süreci sona erdirdi.

Gelin, şimdi Xperia X için yayınlanan 38.4.A.0.39 sürüm numaralı yazılımın detaylarına hep birlikte bakalım!

Xperia X için konsept yazılım süreci sona erdi

Google'ın Mayıs ayı güvenlik güncelleştirmelerine ev sahipliği yapan güncelleme düşük bellek kararlılığı konusunda iyileştirmeler sunarken, daha önce belirttiğimiz gibi konsept yazılım sürecini sonlandırıyor.

sony_xperiax_04.jpg


GPS bağlantısı süresini çok daha kısaltan güncelleme ile birlikte, şarj işlemi sırasında bildirim ışığında yaşanan hata düzeltiliyor.

Geçtiğimiz ay yayınladığı konsept yazılım ile Xperia X'i Android 7.1.2 Nougat sürümü ile buluşturan Sony, cihaz için normal güncellemeleri yayınlamaya devam edecek.
 
Üst