Xperia Sola - Açılış Ekranında Kalma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Fortgang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar merhaba. Az evvel telefona format attım. Format attıktan sonra telefon resetlendi ve açılış ekranından öteye gitmiyor. Telefonumun bootloader kilidi açık ve custom rom yüklü. Flashtool ile stock rom'u flashlamaya çalıştım ama telefon açılmadığından olsa gerek flashtool programı telefonumu görmedi. SD karta cm9 rom yükleyip telefona kurmaya çalıştım ama o da hata verdi. denemediğim yol kalmadı. ümmeti muhammed aşkına biri yardım etsin.

ExCeLLeNT

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Cwmden calisan aroma bi dosya vardi xdada denk geldigim. Aroma installerdi. Tak diye bootloader kilidini kapatiyordu sonra usbde pcye bagli iken stock yazilimi kuruyordum sorun cikarmiyordu. Bootloader kilidini kapayip stock romu tekrar kurmayi dene.

Fortgang

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cwmden calisan aroma bi dosya vardi xdada denk geldigim. Aroma installerdi. Tak diye bootloader kilidini kapatiyordu sonra usbde pcye bagli iken stock yazilimi kuruyordum sorun cikarmiyordu. Bootloader kilidini kapayip stock romu tekrar kurmayi dene.

Hocam çok teşekkür ederim. Aroma değil de flashtool ile bootloader kilidini kapattım aynı şekilde orijinal romu yükledim açıldı telefon.