XOrbit.space: yeni Nesil Ogame Oyunu

Bu konuyu okuyanlar

ravenaige

Öğrenci
Katılım
5 Tem 2018
Mesajlar
7
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
39
Selam arkadaşlar

Sizlere çok hoşuma giden bir oyunundan bahsetmek istiyorum. XOrbit.space

Yeni evren, Apollon 2 ismiyle 4 Eylül 2020, saat: 21.00’de açılacak.

Bu evreni özel kılan şey, sadece 3 ay sürmesi ve ilk 20’ye giren her oyuncunun en az 50 Euro ödül kazanmasıdır. Oyuna dünya genelinden katılım olmakta ve 12 dilde oynayabilme imkanı sunulmaktadır, Türkçe de buna dahil.

3 ay süren bu turnuva evrenleri sık sık yapılmakta ve sonrasında Theia NG adındaki büyük evren ile birleşmektedir. Bu da evrendeki oyuncu sayısının sürekli artmasını ve aktif bir evren olarak kalmasını sağlamaktadır.

Apollon gbi turnuva evrenleri Theia NG’ den daha hızlı evrenler olduğu için sonradan bile başlasanız ilk 3'e girme şansına sahipsiniz. Geçen hafta Apollon 1'in sona ermesiyle Theia NG’ye geçerek orda devam eden ve İlk 20 ye girerek 50 Euro ödül kazanan bir oyuncu olduğumu da belirtmek isterim.

Xorbit 12 yıldır bu tarz turnuvalar düzenlemekte ve kazançlar dağıtmaktadır. XOrbit Pay2win değildir, yani oyun ile ilgili her şey ücretsizdir. Sadece birtakım özellikler, yetenekler ve ünvanlar para ise satılmaktadır. Bu oyunda para değil, yetenek ve beceri önemlidir.

XOrbit.space farklı özelliklere sahip evrenlerden oluşmaktadır. Theia NG ultra hızda bir evrendir. Ama isterseniz yakın zamanda açılan Ragnarok gibi daha yavaş seçeneklerde mevcuttur.

XOrbit’te oyuna boş bir gezegende başlar, onu genişletir ve araştırmaya başlarsınız. Zamanla uzay gemileri inşa edebilir ve galaksileri keşfetmeye başlayabilirsiniz. Ama dikkatli olun herkes dost yanlısı olmayacaktır. İmparatorluğunuzu genişletmek için daha fazla gezegeni kolonileştirecek, ittifaklar kuracak ve güçlü bir savaş filosu kurarak, bölgenizi savunacaksınız. Farklı özelliklere sahip, bir çok yeni ve güçlü uzay gemisi bulunmaktadır. Bu yüzden filonuzu dikkatli oluşturmalısınız.

XOrbit.space, cep telefonunundan veya tabletinizden de rahat bir şekilde oynayabileceğiniz bir tarayıcı oyunudur. Ben bilgisayarda oynamayı tercih ediyorum. Geliştiriciler aktif bir şekilde oyundalar ve topluluğun taleplerine hızlıca cevap veriyorlar. Discord ve forumları aktif olarak kullanılıyor ve oyun esnasında direk iletişime geçme imkanınız oluyor.

İleride cep telefonlarından daha iyi oynayabileceğimiz aplikasyonu da piyasaya sürecekler.

www.xorbit.space adresinden ücretsiz kayıt olabilirsiniz.
Sizlerle beraber oynamaktan mutluluk duyarım
 

Ekli dosyalar

  • xorbit.space_general.jpg
    xorbit.space_general.jpg
    121.4 KB · Görüntüleme: 28
Üst