Xioami telefonlarda güncelleme sorunu mu var ?

Bu konuyu okuyanlar

yolcu35

Profesör
Xioami hakkında güncellemeyi çok geç veriyor ve her güncelleme sonrası performans kaybı yaşandığı söyleniyor. Bu doğru mu? İçindeki donanımlar genelde çok güzel yazılım ile mahvediyorlarmış sanırım. Size sormak istedim. Bu söylentilerin doğruluğu var mı?

Xioami hakkında güncellemeyi çok geç veriyor ve her güncelleme sonrası performans kaybı yaşandığı söyleniyor. Bu doğru mu? İçindeki donanımlar genelde çok güzel yazılım ile mahvediyorlarmış sanırım. Size sormak istedim. Bu söylentilerin doğruluğu var mı?
Güncelleme konusunda bütün markalar planlı eskitme yapar.Xiaomi de kullansan,başka markanın cihazını da kullansan sorun yoksa güncelleme yapmamak en doğrusu.

Cvnmrt

Profesör
Büyük güncellemelerden sonra batarya performansının düşmesi dışında bir sorun yaşamadım ve bu benim için çok büyük bir sorun değil çünkü sıfırlayıp temiz kurulum yapınca şu ana kadar düzeldi. Güncellemenin geç gelme konusunda ise geçenlerde biri konu açmıştı telefonuna güncelleme gelmemiş Xiaomi'nin kurucusu ölsün diyordu 😅 Böyle güncellemeyle kafayı bozmuş çok kişi var. Fiyatına göre gerçekten iyi performans sunan böyle cihazlar bulabiliyorken güncellemenin ne zaman geldiğine takılmanın doğru olmadığını düşünüyorum.

Yasiin

Dekan
Büyük güncellemelerden sonra batarya performansının düşmesi dışında bir sorun yaşamadım ve bu benim için çok büyük bir sorun değil çünkü sıfırlayıp temiz kurulum yapınca şu ana kadar düzeldi. Güncellemenin geç gelme konusunda ise geçenlerde biri konu açmıştı telefonuna güncelleme gelmemiş Xiaomi'nin kurucusu ölsün diyordu 😅 Böyle güncellemeyle kafayı bozmuş çok kişi var. Fiyatına göre gerçekten iyi performans sunan böyle cihazlar bulabiliyorken güncellemenin ne zaman geldiğine takılmanın doğru olmadığını düşünüyorum.
Aynen, büyük güncelleme de pil sorunu bende yaşadım sıfırladım düzeldi.

lordare

Profesör
MIUI 12 hakkında "bazı modellerde" batarya ve kasma problemleri mevcut. Xiaomi yetkilileri "biz de bunun farkındayız ve önümüzdeki zamanlarda düzeltme güncellemeleri çıkaracağız" diye açıklama yaptı. Sizden ricam MIUI 12 güncellemesini yapmamanız yönünde

batuhan67

Doçent
Geç mi veriyor neredeyse ayda 1 ,2 ayda bir güncelleme veriyor ve benim güncelledekiten sonra yaşadığım sıkıntı pil performansı sonradan @Cvnmrt gibi sıfırlayıp temiz kurulum yaptım biraz iyileşti sonradan bir güncelleme daha geldi biraz daha iyi oldu yani 1 haftadır yoğun kullanımım var ve aldığım ekran süresi 8 9 saat bunun 2 3 saati pubg mobile biraz iyileşme oldu gibi

yolcu35

Profesör
Genel anlamda problem yok o zaman. Bu tarz şeyler duydum. Foruma sorma ihtiyacı hissettim. Aslı astarı var mı diye

SDN Son Haberler

Son mesajlar