Xigmatek Windpower Pro Soğutucu Nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Oldukça sessiz ve soğutma iddiasındaki bu ürün hakkında bilgisi olan, alıp kullanıp tecrübe eden var mıdır?

Vatan'da yeniden stoğa girdi.

temmuzz

Asistan
Reaksiyon puanı
94
Sıvı soğutmalar daha pahalı. Bunun kadar kaliteli olmadığı belli. Teşekkürler.

TaurusCrux

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Oldukça sessiz ve soğutma iddiasındaki bu ürün hakkında bilgisi olan, alıp kullanıp tecrübe eden var mıdır?

Vatan'da yeniden stoğa girdi.

Ben yaklaşık 10 ay kadardır kullanıyorum. Eskiden stok soğutucu kullanırdım intel i5 9400f işlemcim de. Boşta iken 55 leri görüyordum. Oyunlarda ise bu 70 lere hatta 90 lara yaklaştığını gördüm. Sonrasında bu soğutucuyu gördüm ve aldım. Aldığıma aşırı memnunum. Cod warzone da 70 derecelere yaklaşmadım bile. Boşta iken de 35 derecelerdeyim. Anakartta bir slot yer kaplıyor. Fan sesi derseniz ne yükte ne boşta duyamazsınız. Varlığı belli bile olmuyor. Bakır borular oksitlenmemesi için kaplanmış bu sayede kalitesi de artmış ürünün. Performans, fiyat ve görünüş anlamında hiçbir sorunum yok. Tek bir yerde sıkıntı yaşadım o da argb verdikleri kablo 3 pinli bu yüzden anakartımda da yer olmadığı için takamıyorum ona dikkat etmelisiniz. Anakartınız da yük taşıyabilecek kapasite de varsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz. Fiyat olarak ben 580 civarına aldım. Şuan ne kadar bilmiyorum.