Soru Xiaomi watch s1 active aldım arkadaşlar

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
IMG_20220417_171404.jpg

Perşembe günü sipariş verdim dün teslim aldım, saat daha çok yeni internette pek bir bilgiye rastlayamadım.

İlk izlenimlerim telefon konuşması çok iyi yapılıyor ses iyi geliyor ve gidiyor.

Maalesef kredi kartı nfc bölgenizde çalışmıyor diyor

Programdan kaynaklı (mi fitness) bluetooth bağlantı kopuyor sık sık manuel bağlantı yapmak zorunda kalıyorum çoğu zaman saatı kapatıp açıyorum

Şuan farklı ara yüz indiremiyorum indirilmiyor

Ve son olarak benim için önemli bir konu olan etkinlik hatırlatıcı kuramıyorum

Harici olarak çok güzel bir saat, kısacası uygulamadaki hatalar giderilir ve bağlantı otomatik olursa istersem 1 km ayrılayım telefondan yakınkaşınca hemen bağlansın herşey 4x4 lük olur.

Şuan hataları bulamıyorum bile yabancı forumlara baktım orada bile bulamadım.

Saati önerirmisin diye soracak olursanız öneririm ama uygulamaya sağlam bir güncelleme gerekiyor zaten uygulamada yorum yapanlar yazmış son güncellemeden sonra çok fazla hata var diye.

Bunu alacağıma Samsung alırım diyenler olabilir hatta şahsi olarak Samsung daha iyi benim görüşümle ama xiaomi alalım dedik telefonla birlikte

Sonuçta saatlede evlenmiyoruz bir sonraki Samsung olur ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar bi hayırlı olsun diyeydiniz, İnşAllah daha iyisi sizlerin olur bu ilk saatimiz

Arkadaşlar ortalama 45 dakikada bir Bluetooth bağlantısı kopuyor kopmasını geçtim otomatik bağlanmıyor konuşma yapmaya kalksam sürekli bağlamam gerekiyor bunu kendim halledebilir miyim, yoksa Ankamall mi store a mı gideyim?

Ben sorunun telefondan kaynaklı olduğunu düşünüyorum saati Samsung veya iphone a bağlasam bu sorunlar olmaz herhalde

Son düzenleme:

salihaktan_

Müdavim
Reaksiyon puanı
544
ana ekrandayken mi fitness uygulamasına basılı tut > uygulama bilgisi > otomatik başlatmayı aç ve pil tasarrufu kısmına girip ordan kısıtlama yok seçeneğini işaretle.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
@OzkanK.

Bak bakayım saatime nasıl

Hayırlı olsun.

Ama bu Xiaomi ürünlerinde ne buluyorsun anlamıyorum. Daha stabil olacak onlarca saat varken neden Türkiye'de henüz satışı bile olmayan bir ürün alırsın ki ! Ben çevremde Xiaomi alıpta sorun yaşamayan adam görmedim neredeyse ufak tefekte olsa illaha can sıkıcı bir sorun çıkarıyorlar.

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Hayırlı olsun. Bende Almanya'dan çok almak istiyordum hatta Samsung Galaxy Watch 4'e kadar araştırdım ama vazgeçtim, gereksiz buldum nedense ama sana hayırlı olsun güzel gibi duruyor saatin.

Umarım arayüz olayını kısa sürede çözerler bana göre akıllı saatlerde en önemli şeylerden biri de temalar. O yüzden düzeltmeleri lazım en kısa sürede.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Hayırlı olsun.

Ama bu Xiaomi ürünlerinde ne buluyorsun anlamıyorum. Daha stabil olacak onlarca saat varken neden Türkiye'de henüz satışı bile olmayan bir ürün alırsın ki ! Ben çevremde Xiaomi alıpta sorun yaşamayan adam görmedim neredeyse ufak tefekte olsa illaha can sıkıcı bir sorun çıkarıyorlar.
Sağol kardeşim, Xiaomi iyi bence tamam ufak tefek sıkıntıları var Bluetooth wifi birkaç yazılım ama adamlar halleder diye düşünüyorum apple ayrı ama şuan parada olsa geçmem, Samsung çok iyi Samsung alırsam s ultra için alırım

Hayırlı olsun. Bende Almanya'dan çok almak istiyordum hatta Samsung Galaxy Watch 4'e kadar araştırdım ama vazgeçtim, gereksiz buldum nedense ama sana hayırlı olsun güzel gibi duruyor saatin.

Umarım arayüz olayını kısa sürede çözerler bana göre akıllı saatlerde en önemli şeylerden biri de temalar. O yüzden düzeltmeleri lazım en kısa sürede.
Sen nerden biliyorsun arayüz sıkıntısını ? aynen hocam şuan arayüz değişmiyor, ama aradım xiaomi yi Türkiye güncellemesi gelecekmiş temmuz aylarında

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Sen söyledin ya. ?
Hee doğru ??

@OzkanK.

Saatin bide bir asistanı var üst tuşa basılı tutuyorsun veya menüden tıklıyorsun ama şuan oda çalışmıyor güncelleme sonrası çalışır büyük ihtimal.

Xiaomi iyidir kötü olan tek yanı kamyon kamyon modeli var ama sadece en alt modelleri getiriyor mesela redmi note 11 pro plus bile gelmedi 120w şarj ve jbl destekli hoparlörlü modeli.

Sordum Ankamall xiaomi ye 12 pro ne zamana gelir diye hazirana kalmaz dedi, 13 ailesi çıkacak hala bize 12 gelecek onu geçtim 12 ultra modeli hala çıkmadı.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
3,027
Yeni bir saat alsam kesinlikle arayacağım özellik NFC. Saati Pos cihazına tutup ödemek başka oluyor ? Bunu yapan NFC yüzükler var, almayı düşünüyorum

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Aklıma ilk gelen soruydu. Türkiye'de çalışmadığına şaşırmadım.

Önemli değil, rica ederim.
Galaxy watch 4 tede EKG ve tansiyon hala çalışmıyor, çok enteresan diğer ülkelere göre tonla para ver ama özelliği kullanama

durmayann

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,203
Galaxy watch 4 tede EKG ve tansiyon hala çalışmıyor, çok enteresan diğer ülkelere göre tonla para ver ama özelliği kullanama
Evet bende almayı düşünmüştüm fakat araştırınca en olması gereken özelliğin TR'de çalışmadığını gördüm, gerçekten çok saçma sağlık verisi bu, her gün tonla bilgilerimiz gidiyor bu onların yanında deve de pire kalır.