Xiaomi Xiaomi Telefonlarda Uygulamaları SD karta taşıma

krmbydr

Üyecik
Telefonum redmi note 9 pro uygulamalarımi SD karta taşımak istiyorum ve birçok araştırma yaptım fakat sonuç alamadım.Sd kartımın markası samsung.Lütfen yardım edin ...

seneren

Asistan
Yasaklı
Telefonum redmi note 9 pro uygulamalarımi SD karta taşımak istiyorum ve birçok araştırma yaptım fakat sonuç alamadım.Sd kartımın markası samsung.Lütfen yardım edin ...

Activity launcher ile sd kartı telefon hafızası yapmanız gerekir uygulamalar maalesef üreticiler tarafından performans düşüklüğü olmasın diye direk taşınamaz SD karta

TheLastWarrior

Profesör
64 GB
Mesaj otomatik birleştirildi:

Haydaa
Bnde samsung kullandım 4 sene uygulamalar tasınmıyordu verileri tasınıyordu sen uygulamayı marketten güncelleyince tekrardan telefon hafızasına geliodu veriler manuel olarak tasıma yapıyordun yeniden

64 GB

Haydaa

O zaman verileri nasıl tasiyabilirim cahilligimi mazur görün lütfen...
Hocam cahillik değil bilmemek ayıp değil bnde coğu seyi bilmiyorum şuan xiaomi mi9t tkullanıyorum bnde bnm tlfonfnda hafıza krtı takılmıyor sanırım taşımıyor olabilir videolar resimler müzikler dışında

İsimyok0808

Doçent
Eski İntex Aqua I5 HD telefonum vardı. Çift hafızası vardı. (Hafıza kartı yoktu.) Hafıza kartı taktığımda OBB dosyalarını SD karta taşıyıp çalıştırabiliyordum. Hemde Root yoktu. Bazı arkadaşlar sadece veri atabilirsin Vb. Demiş. Her telefon aynı değil. Android 7'den sonra veri taşıma özelliği bile silindi.

TheLastWarrior

Profesör
Eski İntex Aqua I5 HD telefonum vardı. Çift hafızası vardı. (Hafıza kartı yoktu.) Hafıza kartı taktığımda OBB dosyalarını SD karta taşıyıp çalıştırabiliyordum. Hemde Root yoktu. Bazı arkadaşlar sadece veri atabilirsin Vb. Demiş. Her telefon aynı değil. Android 7'den sonra veri taşıma özelliği bile silindi.
En son galaxy s7 kullandım Android 8 vardı onda taşınıyordu sonrasını pek bilmiyorum 9 ve 10 da ne oldu

seneren

Asistan
Yasaklı
Bunu nasıl yapabilirim ??
Bu şekilde yapabilirsiniz bir sorunuz olursa daha farklı cevap veririm