Xiaomi Smart Home Güvenlik Sistemi Seti Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

AlperShal

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,554
Merhaba, başlıkta görebileceğiniz üzere ev için güvenlik sistemi almak istiyoruz ve Xiaomi'nin bu seti ile karşılaştık. Bu konuyu hem bu ürün hakkında hem de diğer güvenlik sistemleri hakkında açtım ilişik bir başlık bulamadığımdan.

İlgili Ürün: Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Ev Güvenlik Sistemi - Global Fiyatı

Ürünü kullananlardan yorumlarını ve diğer arkadaşlardan güvenlik sistemi olarak önerilerinizi bekliyorum. İlla akıllı ev ürünü olmak zorunda değil bu tip ürünler de olabilir. Ayrıca bir sorum olacak, bu kırmızılı kutular tam olarak ne yapıyor, nasıl bir mantıkla çalışıyor anlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.
---Birleştirilmiş Mesaj---
Şu an yetkililere sesleniyorum. Xiaomi'nin "Akıllı Telefonlar" altındaki Xiaomi olduğunu fark etmemiştim özür diliyorum. Galiba konuyu "Konu Dışı"ya taşımanız gerekiyor emin olamadım. Teşekkürler.

fatih1430

Asistan
Reaksiyon puanı
113
ev ve işleri güvenlik işi karışıktır bu işlerle bir ara uğraşmıştım
crow israil malı yanına yanaşma fiyatı pahalı kullanması sıkıntılı
global ispanya malı fiyatı normal kullanışlı
bosch alman malı fiyatı normal kullanışlı
teknim türk malı fiyatı ucuz kullanışlı
maviguard türk malı fiyatı normal kullanışı sıkıntılı
dcs servisi yok sıkıntılı
......... piyasada 50 çeşit ev iş yeri güvenlik sistemleri var çin mallarını saymıyorum set şekilde satılırlar yedek parçası bol fiyatı normal herkez tarafından standart kurulumu yapılan markalara bakacaksın

karşılaştırman lazım

Loxone

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
0
Merhaba, başlıkta görebileceğiniz üzere ev için güvenlik sistemi almak istiyoruz ve Xiaomi'nin bu seti ile karşılaştık. Bu konuyu hem bu ürün hakkında hem de diğer güvenlik sistemleri hakkında açtım ilişik bir başlık bulamadığımdan.

İlgili Ürün: Xiaomi Mi Smart Home Akıllı Ev Güvenlik Sistemi - Global Fiyatı

Ürünü kullananlardan yorumlarını ve diğer arkadaşlardan güvenlik sistemi olarak önerilerinizi bekliyorum. İlla akıllı ev ürünü olmak zorunda değil bu tip ürünler de olabilir. Ayrıca bir sorum olacak, bu kırmızılı kutular tam olarak ne yapıyor, nasıl bir mantıkla çalışıyor anlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.
---Birleştirilmiş Mesaj---
Şu an yetkililere sesleniyorum. Xiaomi'nin "Akıllı Telefonlar" altındaki Xiaomi olduğunu fark etmemiştim özür diliyorum. Galiba konuyu "Konu Dışı"ya taşımanız gerekiyor emin olamadım. Teşekkürler.
Merhaba, güvenlik sistemleriyle ilgileniyorsanız size Loxone'u önerebilirim.

Loxone, akıllı ev ve otomasyon sistemleri konusunda bir avrupa devi olarak güvenlik sistemlerinde de uzmandır.

Loxone'u daha yakından tanımak ve bilgi edinmek için websitemize ve youtube videomuza göz atabilirsiniz.