Xiaomi ? Samsung ?

...

• Samsung Galaxy Note 10 Lite

• Xiaomi Mi Note 10 Lite

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

Bu konuyu okuyanlar

mustafakaramn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yaklaşık 1 aydır bu iki cihaz arasında git gel yapıyorum. Her detayına kadar araştırdım fakat hala kararsızım çünkü iki cihazda gerçekten çok iyi. Aralarında bir takım fark var tabi. Mesela kamera olarak xiaomi mi note 10 lite çok çok iyi. Batarya olarak Galaxy note 10 lite 4500 iken xiaomi 5260 olması lazım. Genel olarak çevremdekiler xiaomi kullanmamı öneriyor ama samsungun note serisi olarak çıkarmış olduğu bu cihazı s pen özelliği farkı insanı cezbediyor. Antutu puanı olarak Xiaomi 264493, Samsung 340325 olarak belirlenmiş. Bu iki cihaz arasında özellikle kullananlar açısından görüşlerinizi öğrenmek isterim. 6 yıldır apple kullanıcısı olarak ilk defa android e geçiş yapıcam bunuda göz önünde bulundurabilirsiniz. Ve lütfen sadece bu iki cihaz üzerinden tavsiye edin, oppo ya da realmi falan düşünmüyorum yazmanıza gerek yok.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
İlk önce şunu belirtmek gerekir ki Note 10 Lite amiral gemisi klasmanında bir cihaz. Kamera, ekran, işlemci gibi yönlerde bir kaç adım önde. Burada pil konusu kafa karıştırıcı olabilir ama Note 10 Lite pil anlamında sizi sıkıntıya sokacak bir cihaz değildir.
Ayrıca yazılım olarak da Android 13'ü de alacak bir cihaz. Ben kesinlikle Galaxy Note 10 Lite'ı öneririm.

Reaksiyon puanı
10,324
İlk önce şunu belirtmek gerekir ki Note 10 Lite amiral gemisi klasmanında bir cihaz. Kamera, ekran, işlemci gibi yönlerde bir kaç adım önde. Burada pil konusu kafa karıştırıcı olabilir ama Note 10 Lite pil anlamında sizi sıkıntıya sokacak bir cihaz değildir.
Ayrıca yazılım olarak da Android 13'ü de alacak bir cihaz. Ben kesinlikle Galaxy Note 10 Lite'ı öneririm.
Kesinlikle!
Mukayesesi bile olmaz.

mustafakaramn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Fikriniz için teşekkür ederim :)