Xiaomi Rn 10Da Ki Sensor Sorunu Güncelleme Ile Gidermi

Bu konuyu okuyanlar

ufokral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
RN 10 prodaki sensor ve titreme sorunu update ile giderildi deniyor doğru mu ? 4000 tl büyçeye hangisi gider ? sıkıntısız telefon istiyorum: rn 10 pro , a52 , redmi note 10, reno 5 lite , mi 11 lite

aspet

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
242
Mi 11 lite iyidir hocam. Ama ben olsam A52 alırdım. Samsung biraz daha bana hitap ediyor ve telefonları sağlam

ufokral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Mi 11 lite iyidir hocam. Ama ben olsam A52 alırdım. Samsung biraz daha bana hitap ediyor ve telefonları sağlam
Hocam bana da a52 daha iyi geliyo hepsinden hem yazılım açısından hem de ne biliyim samsung yani acayip xioami alasım var ama her modelinde bi sorun var nedense 10 proda sensor bilmem ne diğeerleri patlıyor

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Ekran titreme sorunu çözüldü, sensör sorununu herkeste olmuyor ama bazı kişilerde hala devam ediyor bildiğim kadarıyla. Bunlar arasından A52 ya da Mi 11 Lite almanızı tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Önceliklerinizi söylerseniz daha iyi yardımcı olurum.

ufokral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ekran titreme sorunu çözüldü, sensör sorununu herkeste olmuyor ama bazı kişilerde hala devam ediyor bildiğim kadarıyla. Bunlar arasından A52 ya da Mi 11 Lite almanızı tavsiye ederim.

Önceliklerinizi söylerseniz daha iyi yardımcı olurum.
hocam ben oyun oynamam. istediğim hızlı olması kamerasının iyi olması şarjının iyi olması ve 2 3 sene geçtikten sonra bile kasmaması. Kaliteli bir telefon arıyorum öyle sensör sorunu falan filan ugrasmak istemiyorum.(mi 11 lite da sorun yoksa ya onu a 52 tercih edeirm hocam)

dest12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
hocam ben oyun oynamam. istediğim hızlı olması kamerasının iyi olması şarjının iyi olması ve 2 3 sene geçtikten sonra bile kasmaması. Kaliteli bir telefon arıyorum öyle sensör sorunu falan filan ugrasmak istemiyorum.(mi 11 lite da sorun yoksa ya onu a 52 tercih edeirm hocam)
uzun süre dayanmasını istiyorsan a52 tercih etmelisin

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
A52'nin kamerası ve suya/toza dayanıklılığı daha iyi. Mi 11 Lite ise tasarımı, malzeme kalitesi, şarjı, ekranı, kutu içeriği daha iyi bir cihaz. Kamera için karşılaştırma videolarına bakabilirsiniz.

Mi 11 Lite çıktığından beri kullananlardan büyük bir sorun duymadım.
@Harnapazade Mi 11 Lite kullanıyor müsaitse ona sorabilirsiniz.

dest12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
2 3 sene dayanmazmı mi 11 lite
Mi 11 Lite ın kasası cam gorilla glass değil o yüzden düştüğünde kırılma ihtimali yüksek ayrıca xiaomi güncelleme konusunda biraz sıkıntılı deniyor ama bilmiyorum hiç kullanmadım nazik kullanırsan 2-3 yıl dayanır diye tahmin ediyorum

Son mesajlar