Soru Xiaomi redmi note10 64gb mi, samsung a21s 128gb mi?

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Arkadaşlar öncelik ekran boyu ama bu telefonların aynı zaten 6.5

iki kriterim var

1- kamera
2- oyun oyunda 3 adet oyun clash of clans max payne gta

bu basit kriterlere göre daha büyük ekranlı telefon modelinede açığım.

Ceon

Asistan
Reaksiyon puanı
324
İşlemci, antutu puanı gibi özelliklerde Redmi Note 10 öne çıkıyor. Onun haricinde ikisinin de kamera test videolarını aynı cihazdan aynı piksel şeklinde izleyip kendin karar verebilirsin. Ben kamera olarak da Redmi Note 10 tercih ederim. İnternet üzerinde ufak bir kronik sorun araştırması yaptım. SDN 9 Nisan tarihinde ekranında kronik sorun olduğuna dair haber yapmış. Eğer bir kullanıcı bu sorunun kalktığı hakkında bilgilendirme yaparsa Redmi Note 10 tercih edebilirsin. Eğer başka sorunu varsa yorumlar altında belirtmeyi unutmayın. ??

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Edit ekleme yapayım hızlı şarj olması şart
İşlemci, antutu puanı gibi özelliklerde Redmi Note 10 öne çıkıyor. Onun haricinde ikisinin de kamera test videolarını aynı cihazdan aynı piksel şeklinde izleyip kendin karar verebilirsin. Ben kamera olarak da Redmi Note 10 tercih ederim. İnternet üzerinde ufak bir kronik sorun araştırması yaptım. SDN 9 Nisan tarihinde ekranında kronik sorun olduğuna dair haber yapmış. Eğer bir kullanıcı bu sorunun kalktığı hakkında bilgilendirme yaparsa Redmi Note 10 tercih edebilirsin. Eğer başka sorunu varsa yorumlar altında belirtmeyi unutmayın. ??

Şunu düşündüm bide biraz daha para katıp xiaomi note 10 pro veya samsung note 10 lite bu ikisi için ne dersiniz ?

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Edit ekleme yapayım hızlı şarj olması şart

Şunu düşündüm bide biraz daha para katıp xiaomi note 10 pro veya samsung note 10 lite bu ikisi için ne dersiniz ?
Ben olsam Note 10 Pro'yu seçerdim. Bunun dışında Poco X3 Pro(Performans) ve Mi 11 Lite'a(Tasarım&Ekran) da bir bakın derim

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim 1 hafta içinde poco x3 pro 256gb alıyorum araştırdım tam aradığım telefon artık az buçuk para ekleyecem

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Arkadaşlar hepinize teşekkür ederim 1 hafta içinde poco x3 pro 256gb alıyorum araştırdım tam aradığım telefon artık az buçuk para ekleyecem
Kamerası fiyatına göre pek iyi değil o cihazın. iPhone SE den sonra kamera konusunda sizi memnun etmeyecektir o cihaz. 5k bandına çıkabiliyorsanız Sd865 versiyonu Galaxy S20 FE (SM-G780G) öneririm. Çıkamazsanız Galaxy A52 almanızı öneririm.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,250
Kamerası fiyatına göre pek iyi değil o cihazın. iPhone SE den sonra kamera konusunda sizi memnun etmeyecektir o cihaz. 5k bandına çıkabiliyorsanız Sd865 versiyonu Galaxy S20 FE (SM-G780G) öneririm. Çıkamazsanız Galaxy A52 almanızı öneririm.
Doğrudur ama 5k bandına çıkmama imkan yok gönül ister ki s21 alayım ama şuan için imkansız neyse buna kararımı verdim ama ilerde olurda ekonomi rahatlarsa samsung s serisinden şaşmam, android için forumda çok kez söyledim samsung bana göre en iyisi malzeme kalitesi çok çok iyi ama işte

EF849A8D-6B07-457D-8F63-147BEC34A168.png

Şunu direk isterdim sonraki hedefimde s serisi olacak zaten ?

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Poco X3 Pro performansıyla öne çıkan bir cihaz. Performanssa önceliğiniz bu fiyatlarda daha iyisi yok alın ama kamera önceliğim demişsiniz hem de SE 2020'den geçeceğiniz için kamerada beklentilerinizi karşılamayacaktır. Ben de A52 almanızı öneririm.

(Evo)lution

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,639
Doğrudur ama 5k bandına çıkmama imkan yok gönül ister ki s21 alayım ama şuan için imkansız neyse buna kararımı verdim ama ilerde olurda ekonomi rahatlarsa samsung s serisinden şaşmam, android için forumda çok kez söyledim samsung bana göre en iyisi malzeme kalitesi çok çok iyi ama işte

Ekli dosyayı görüntüle 160396
Şunu direk isterdim sonraki hedefimde s serisi olacak zaten ?
Poco X3 Pro yu almadan önce A52 ye de bakmanızı tavsiye ederim, hocam. Sizi memnun edecektir a52 kamera konusunda.