Xiaomi Redmi Note 9S Isınıyor

Bu konuyu okuyanlar

Bugra_Tezcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
2 haftaya yakındır kullandığım Xiaomi Redmi Note 9S cihaz kapalıyken bile şarja taktığımda ısınıyor cihaz açıkken de ısınıyor AnTuTu da test yaptım bir sıkıntı yok bir de cihaz kilitliyken bir kaç saniyede geç açılıyor

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
2 haftaya yakındır kullandığım Xiaomi Redmi Note 9S cihaz kapalıyken bile şarja taktığımda ısınıyor cihaz açıkken de ısınıyor AnTuTu da test yaptım bir sıkıntı yok
Tam anlamadım şarja takılıyken mi ısınıyor eğer öyleyse kapalı açık fark etmez hızlı şarj her telefonu belli bir oranda ısıtır fakat anormal bir ısınma varsa garantiye gönderin.

Bugra_Tezcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
Tam anlamadım şarja takılıyken mi ısınıyor eğer öyleyse kapalı açık fark etmez hızlı şarj her telefonu belli bir oranda ısıtır fakat anormal bir ısınma varsa garantiye gönderin.
Kapalıyken şarjda sadece ısınıyor ama açıkken şarjda falan fark etmiyor, her zaman da ısınmıyor kafasına göre sanki, ama kullanmam aynı

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
yüksek grafikli oyunlar oynuyorsanız, telefonun ışığını sonuna kadar açıyorsanız, havaların da sıcak olmasıyla birlikte ısınması normaldir. kapalıyken de hafif ısınması normaldir, sonuçta akım geçiyor. ısınacak illa ki.

ben telefonda sorun olduğunu düşünmüyorum. telefonu sıcak günlerde fazla yormayın derim.

Bugra_Tezcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
yüksek grafikli oyunlar oynuyorsanız, telefonun ışığını sonuna kadar açıyorsanız, havaların da sıcak olmasıyla birlikte ısınması normaldir. kapalıyken de hafif ısınması normaldir, sonuçta akım geçiyor. ısınacak illa ki.

ben telefonda sorun olduğunu düşünmüyorum. telefonu sıcak günlerde fazla yormayın derim.
Oyun da oynamıyorum ki parlaklıkta ortalarda hatta gece 0 a çektiğimde bile ısınıyor YouTube falan izliyorum arada o kadar

Reaksiyon puanı
6,381
Şu sıralar redmi note 8'de de ekstra bir ısınma var. Bunun havalardan olduğunu düşünüyorum.

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
arkaplanda açık kalmış uygulamalar, apk sitelerinden indirilmiş korsan uygulamalar gibi şeyler telefonunu ısıtabilir. dediğim gibi havalar sıcak. ısınması normal bence.

benim bilgisayar bile boşta 55-60 dereceleri gördü, son hıza aldım fanları, fanlar çalışıyor valla.

ısı konusuna bence çok takılmayın, serviste bile "aa ısınıyormuş, teli değiştirelim" demezler. market harici program yüklemeyin, sıcak günlerde biraz idare edin :)

Bugra_Tezcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
arkaplanda açık kalmış uygulamalar, apk sitelerinden indirilmiş korsan uygulamalar gibi şeyler telefonunu ısıtabilir. dediğim gibi havalar sıcak. ısınması normal bence.

benim bilgisayar bile boşta 55-60 dereceleri gördü, son hıza aldım fanları, fanlar çalışıyor valla.

ısı konusuna bence çok takılmayın, serviste bile "aa ısınıyormuş, teli değiştirelim" demezler. market harici program yüklemeyin, sıcak günlerde biraz idare edin :)
Bir tek YouTube Vanced var acaba ondan mı kaynaklı diye düşünmeye başladım

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
Bence bi hard reset atın, düzelmezse garantiye gönderin. Oyun oynamıyorken, kamera kullanmıyorken, yoğun birkaç program kullanmıyorken ısınması normal değil bence. Youtube da ısınmamalı yani

Adil Can Özkaya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
2 haftaya yakındır kullandığım Xiaomi Redmi Note 9S cihaz kapalıyken bile şarja taktığımda ısınıyor cihaz açıkken de ısınıyor AnTuTu da test yaptım bir sıkıntı yok bir de cihaz kilitliyken bir kaç saniyede geç açılıyor

Havalar sıcak telefonu kullanmasan bile ısınıyor bende yaşıyorum.