Xiaomi Xiaomi Redmi Note 9 Pro vs Xiaomi Redmi Note 8 Pro?

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

Hakkı Alkan

Administrator
Yönetici
Admin
Xiaomi Redmi Note 9 Pro mu? Yoksa Xiaomi Redmi Note 8 Pro mu?

Bugün iki telefonu da yan yana koydum ve teknik özelliklere baktım. Sadece işlemci konusunda kararsızım.

Sentetik testler konusunda Mediatek, beklediğimden iyi sonuçlar verdi.

Detaylı inceleme yaparak paylaşacağım sonucu en kısa zamanda.

Video

 

mizole

Üyecik
Çok merak ediyorum ve sormak istiyorum. Siz olsanız fazladan 550TL ödeyip Note 9 Pro alırmısınız. (Performans için) Yapacağım tercihte sizin fikirlerinizi de dikkate almak isterim.
 

Yusuf ÇALIŞ

Profesör
Performans olarak G90T, 720G'yi geçen bir işlemci. Ama enerji tüketimi enerji yönetimi, ısı yönetimi gibi konularda MediTek olduğu için daha kötü, ee tabii bir Snapdragon değil. Ekranları aynı, kamera olarak ikisi de ayno sayılır bir çok yerde. Ama kamera çıkıntısı ve tasarım konusunda da rn 8 pro. Batarya performansı, dediğim gibi işlemcisi verimlilik konusunda daha iyi olduğu için ve batarya kapasitesi daha yüksek olduğu için rn 9 pro. Aslında bakıldığı zaman rn 9 pro alınabilir, ama rn 8 pro da gayet alınabilir. İkisi de bazı noktalar da daha iyi. Bu iki cihaz arasında genel olarak şu daha iyi demek çok zor. Her ne kadar devam cihazı olsa da rn 9 pro, rn 8 pro'ya hiç benzemiyor.
 

...Görkem...

Profesör
Sentetik test sonuçlarında kuvvetle muhtemel mediatek G90T işlemcisi ile redmi note 8 pro daha güçlü bir performans sunacaktır. Fakat ben android platformunda mediatek işlemcili modelleri pek önermiyorum. İki model arasında kalan arkadaşlara tavsiyem Snapdragon 720G işlemciye sahip redmii note 9 pro modelini almaları yönünde olacaktır.
 

Son mesajlar

Üst