Xiaomi Redmi note 9 pro, Poco x3 nfc, Realme 7 pro hangisi daha iyi?

Bu konuyu okuyanlar

Yigitcann661

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba yeni telefon almayı düşünüyorum ama bu 3 telefon arasında kaldım.Aralarında ki fiyat farklarını önemsemeden telefonların tüm özelliklerini göz önüne alarak hangisinin daha iyi olduğunu söyleyebilirmisiniz.Lütfen oyun için alıcaksan bunu al kamera için alıcaksan şunu al gibi şeyler yazmayın telefonu sadece oyun oynamak veya fotoğraf çekmek için almayacağım ve lütfen fiyata göre de sıralamayın şimdiden teşekkürler.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Merhaba yeni telefon almayı düşünüyorum ama bu 3 telefon arasında kaldım.Aralarında ki fiyat farklarını önemsemeden telefonların tüm özelliklerini göz önüne alarak hangisinin daha iyi olduğunu söyleyebilirmisiniz.Lütfen oyun için alıcaksan bunu al kamera için alıcaksan şunu al gibi şeyler yazmayın telefonu sadece oyun oynamak veya fotoğraf çekmek için almayacağım ve lütfen fiyata göre de sıralamayın şimdiden teşekkürler.
Realme 7 pro.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
Realme 7 Pro öneririm. Diğer ikisinin yazılım sıkıntıları var.
Bir kanıtınız bildiğiniz bir şey var mı? Artık o kadar normalleşmiş ki yazılımı sıkıntılı de geç ama neyi sıkıntılı? Bunda bu sorun var diyebileceğiniz bir şey var mı? Realme 7 Pro'nun artık belli olmuş bir video sorunu var ama onu konuşan yok.