Yardım xiaomi redmi note 8 açılmıyor?

Bu konuyu okuyanlar

onexia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
merhaba arkadaşlar abim telefon açılırken ses açma tuşuna basıp recovery moddan bişeyler yapmış ve telefon açılmıyor. bilgisayara takıyom görmüyor. kapanmadan önce şarjı varmış neler yapabilirim?

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Recovery moddayken ne yapmış?

Airbus

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,002
Yazılım root falan atmaya kalktıysa cihazı hard brick etmiş olabilir. Power tuşu ve Ses açma tuşuna basılı tutarak cihazı uyandırmayı deneyin

onexia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Yazılım root falan atmaya kalktıysa cihazı hard brick etmiş olabilir. Power tuşu ve Ses açma tuşuna basılı tutarak cihazı uyandırmayı deneyin
denedim maalesef cihaz tepki vermiyor

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,096
merhaba arkadaşlar abim telefon açılırken ses açma tuşuna basıp recovery moddan bişeyler yapmış ve telefon açılmıyor. bilgisayara takıyom görmüyor. kapanmadan önce şarjı varmış neler yapabilirim?
Keşke yapmasaymis airbusun dediği gibi hard brick olmuş olabilir abine ne yaptığını sorsana

onexia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Keşke yapmasaymis airbusun dediği gibi hard brick olmuş olabilir abine ne yaptığını sorsana
o da bilmiyor telefon yurtdışından gelme ekrana çince yazılar çıkmış kapatmaya çalışmış telefon kapanmış ve açılmamış.

Reaksiyon puanı
3,027
Cihazı biraz şarjda tut, recovery mode açıp kapatamadıysa o sıra şarj bitmiş olabilir. Bazen batarya tam anlamıyla 0 olur o yüzden telefon tepki vermez. Cihazda custom recovery varsa bir şeylerle oynayıp brick etmiş olabilir. Güç tuşuna ve ses kısma tuşuna aynı anda bas, fastboot ekranı geliyorsa kurtarabilirsin.

onexia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
buraya yazmayı unutmuşum telefon ne yaptıysam açılmadı. telefoncuya götürdüm ve telefonun ölü olarak gözüktüğünü söyleyip yeniden yazılım yükledi.(fiyat 80 tl)
sorun yok telefon çalışır durumda herkese teşekkürler.