Xiaomi redmi note 7 mi Huawei mate 20 lite mı ?

Bu konuyu okuyanlar

RE-pocket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaşlar biliyorum bu karşılaştırma çok yapıldı ama istanbul bilişimde fiyatlar biraz daha aşağı çekilmiş o yüzden sizden yine fikir almak istedim.

iyi günler

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
CPU ve GPU konusunda mate 20 lite daha iyi.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
Arkadaşlar biliyorum bu karşılaştırma çok yapıldı ama istanbul bilişimde fiyatlar biraz daha aşağı çekilmiş o yüzden sizden yine fikir almak istedim.

iyi günler

Realme 3 Pro beklemenizi tavsiye ederim.

Kararsız23

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,124
mate 20 lite daha iyi ancak.

Bu kanılara nereden varıyorsun anlamıyorum.

Hiçbir alanda Realme 3 Pro'dan daha iyi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam o tele baktımda pek güvenilir değil galiba, tamam f/p açısından çok iyi ama güncelleme konusu vs oralar biraz sıkıntılı gibi

Oppo'nun alt markası. Güvenilirlik açısından sıkıntı yok.

Güncelleme almamasını da ilk defa sizden duydum. Yanlış anlamayın ama nereden öğrendiniz güncelleme konusunu?

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905

Güncelleme almamasını da ilk defa sizden duydum. Yanlış anlamayın ama nereden öğrendiniz güncelleme konusunu?
Donanımsal olarak bak ve 30 fps video keyfi seviyorsan da ne bilym xd

RE-pocket

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6

Hocam ben güncelleme almaz demedim ki, illa ki güncelleme alır ben sadece alacağı sürecin belki biraz sorunlu olabileceğinden şüphelendim, o da bu markayı pek duymadığım için. :)

Isaac42

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,526
Mate 20 lite var bende çoğu kullanan kişiler ekran sorunlarıyla karşılaşıyor ve bende karşılaştım ekran sararması. Redmi note 7 iyidir.

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
Redmi note 6 pro'ya da bakabilirsiniz donanım gücüne göre oldukça iyi bir telefon ve tam bir f/p ürünü.

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Hocam ben güncelleme almaz demedim ki, illa ki güncelleme alır ben sadece alacağı sürecin belki biraz sorunlu olabileceğinden şüphelendim, o da bu markayı pek duymadığım için. :)

Realme güncelleme veriyor yine az çok biraz alırsınız ayrıca bu bütçeye alacağınız hiç bir cihaz sizi zaten uzun süre güncelleme anlamında çok memnun etmez en fazla bir yıl yada 1.5 yıl xiaomi ve huawei orta segment'ten zaten o konuda bir şey bekleme bu ikisi zaten güncelleme olarak samsungtan bile kötü.

drift19

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8

iyi günler

Redmi note 7

Emre:)

Doçent
Reaksiyon puanı
403
Buralar cidden çöp bilgilerle doluşmuş, ağzı olan konuşuyor resmen. 20 lite ile note 7nin işlemcisi hemen hemen aynı ama note 7 çok hafif daha üstte. Kamera olarak note 7 daha iyi. Ama mate20 lite ön kamerası daha iyi. Ekranlar aynıdır hemen hemen. Pil konusunda da hemen hemen aynınpeeformansı vereceğini düşünüyorum. Realme markası güncelleme konusunda samsung gibi büyük firmaların önündedir. Eğer ki realme garantisinde alırsanız ne güncelleme ne de garanti konusunda sıkıntı yaşamassınız. İkisi arasında redmi note 7 alırdım ama realme varken de diğerlerini almak mantıksız olurdu. Çünkü işlemci gibi konularda kat kat iyi.

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
Redmi note 7 hem cpu hem gpu anlamında daha iyidir. Fakat konu 2 farklı telefon belirtilmiş olduğu halde nedense araya başka telefon markası girmiş. Realme 3 pro inceleme videolarında Redmi Note 7 ile kamera konusunda geri kaldığını gördüm. Ayrıca yıl 2019 hatta 2020 yılı yaklaşırken micro usb biraz komik olmuş. Kasası ayrı plastik bir yapıda kalıyor. Donanım olarak ever bir tık daha iyi kalıyor. Fakat arada dağlar yok. İşlemci performans gücü olarak birbirlerine yakınken fark gpu tarafında çıkıyor. Gelsin görelim bakalım.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547

iyi günler

ikisi de değil
ben Realme 3 Pro öneririm eğer micro usb girişini sorun etmeyeceksen veya bütçeni biraz daha arttırabilirsen Honor 9x yolda geliyor önümüzdeki ay ülkemize geliyor dua edelim de şişirilmiş bir fiyat ile gelmesin