Xiaomi Redmi 9 sorunu ile alakalı

Bu konuyu okuyanlar

Alieren196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sıfır spot redmi 9 aldım global ürün aldığım gün itibari ile şarjı asla 0 a inmedi çünkü 60 dan aşağıda kapanıp açılıyor herhangi bir işleme tabi tutulunca
bende kullanmamaya başladım aldığım adam değiştireceğini söyledi ama 6 aydır ses yok telefoncuya götürdüm bataryası değişti rom yüklendi yine aynı son 1 haftadır çok sık oluyor hergün neredeyse telefon donuyor hiçbir şekilde işlem almıyor kapatma tuşuna basılı tutuyorum kapanıyor sonra açılıyor redmi logosunda saatlerce kalıyor bazen günlerce şuan da da o şekilde ne yapmalıyım tamir edilip çözülecek bir durumsa hangi parça onu söyleyin yaptırayım artı

tobraki

Asistan
Reaksiyon puanı
515
sıfır spot redmi 9 aldım global ürün aldığım gün itibari ile şarjı asla 0 a inmedi çünkü 60 dan aşağıda kapanıp açılıyor herhangi bir işleme tabi tutulunca
bende kullanmamaya başladım aldığım adam değiştireceğini söyledi ama 6 aydır ses yok telefoncuya götürdüm bataryası değişti rom yüklendi yine aynı son 1 haftadır çok sık oluyor hergün neredeyse telefon donuyor hiçbir şekilde işlem almıyor kapatma tuşuna basılı tutuyorum kapanıyor sonra açılıyor redmi logosunda saatlerce kalıyor bazen günlerce şuan da da o şekilde ne yapmalıyım tamir edilip çözülecek bir durumsa hangi parça onu söyleyin yaptırayım artı
Benim Redmi 9'u alalı 12 gün oldu hiç böyle bir sorun yaşamadım hatta telefonu düşürdüm ekranda ve sistemde hiç bir sorun olmadı.

Reaksiyon puanı
8,023
Anakartta sıkıntı var gibi pil ve yazılım değiştiği halde böyleyse.

Yerinde olsam 6 ay değil 6 gün bile sürmez telefoncuya geri giderdim.

_emre_emre_

Profesör
Reaksiyon puanı
2,265
tüketici hakları mahkemesine başvurun(adı artık her neyse)

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Anakartta sorun olabilir.Cihazı iade etmeni tavsiye ederim.

Alieren196

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
satın aldığım kişi değiştireceğini söylüyor ama yaklaşık 6 aydır fiile dökmedi bilmiyorum telefonda elimde kaldı
Anakartta sorun olabilir.Cihazı iade etmeni tavsiye ederim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

tüketici hakları mahkemesine başvurun(adı artık her neyse)
ama telefon yurtdışı spot ürün
Mesaj otomatik birleştirildi:

Benim Redmi 9'u alalı 12 gün oldu hiç böyle bir sorun yaşamadım hatta telefonu düşürdüm ekranda ve sistemde hiç bir sorun olmadı.
teknoloji bi bakıma şans işi fabrikasal sıkıntı veya kargoda iken bi sıkıntı olmuş olabilir benim hatam değil eminim

Son mesajlar