Xiaomi Poco X3 Pro güncelleme

Bu konuyu okuyanlar

SawyerKun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Öncelikle merhaba,telefonum bir anda kapanıp açılmamıştı,ben de garanti içerisindeki telefonumu xiaomi yetkili servise göndermiştim.Telefonum geldi anakartı değişti ve yeni 2 imei yüklendi telefonuma,imeiler e-devlete kayıt edilmeden önce yetkili servise telefonumun güncelleme almadığını ve imei adresinin kapanacağı hakkında bir yasal uyarı mesajı aldığımı söyledim bana bunun bir sorun olmadığı kayıt edildikten sonra güncelleme alacağı söylendi benim şuana kadar haberim bile yoktu imeilerin kayıt olduğundan gireyim kontrol edeyim dedim imeiler kayıt edilmiş ama telefonum hâlâ güncelleme almıyor ve sanırım Tr romu olması gerekirken bende şuan global rom bulunuyor servisten önce telefonum miui 14 kullanıyordu fakat şuan hiçbir güncelleme yok güvenlik yaması 02/2022 hâlâ bunu nasıl çözebilirim servise bildirdiğimde telefonun yeniden servise gitmesi gibi bir durum söz konusu olur mu?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-05-02-20-41-14-852_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-05-02-20-41-14-852_com.android.updater.jpg
    18.9 KB · Görüntüleme: 44

xYavuz

Ölüm 15 adımlık uzakTa
Reaksiyon puanı
1,229
Bana kalırsa önce biraz bekleyin miui 14 daha yeni yeni piyasaya sürülüyor iler ki zamanda gelmezse servise yollarsınız

SawyerKun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bana kalırsa önce biraz bekleyin miui 14 daha yeni yeni piyasaya sürülüyor iler ki zamanda gelmezse servise yollarsınız
Öncesinde zaten almıştı telefonum sonrasında güncelleme silindi ve şuan hiçbir güncellemeyi göstermiyor miui 14 dışında miui 13 içerisindeki diğer güncellemeler de yok

xYavuz

Ölüm 15 adımlık uzakTa
Reaksiyon puanı
1,229
O zaman servise gidecek mecbur

SawyerKun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yok efendim miui global yüklenmiş serviste telefona ondan dolayı global beklemem gerekiyor Tr değil şuan :d