Xiaomi önerir misiniz ?

Bu konuyu okuyanlar

Mert yavuzer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
İphone 7 im var ve artık daha büyük ekranlı bir telefona geçmek istiyorum ekran çözünürlüğü falan iyi olmasını istiyorum xiaomi redmi note 9 proyu önerir misiniz

S-O-U-L

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bence xiaomi redmi note 9 pro iyi bir telefon Epey'den özellik karşılaştırmasına bakabilirsin.

OzkanK.

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,059
Redmi Note 9 pro şuan Türkiye'de satılmıyor.

Redmi Note 9s modelinden bahsediyor olmayasın ?

S-O-U-L

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Bana dediysen arkadaş pro modeline yazmış bende ona göre cevap verdim.

Reaksiyon puanı
2,554
Benim de kardeşim tam da benzerini yaptı iphone 7den mi 9tye geçti hiç memnun kalmadı ben de ısınamadım xiaomi lere zamanında 2 arkadaşa aldırmıştım onlar memnun kaldılar ama o modelde Google'ın stok romu vardı MIUI arayüzünden nefret ediyorum.

S-O-U-L

Asistan
Reaksiyon puanı
46
Şu rom değiştirme olayları nasıl oluyor ve ücretli mi?

Trencher

Asistan
Reaksiyon puanı
13
iphone 7 ve note 8 pro her iki cihazda mevcut. Note 9 pro da hemen hemen aynıdır İkiside canavar ama ios den gecince biraz degisik gelebilir ekran önceliginiz ise mi9t alın amoled ekran var cihazda.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İphone 7 im var ve artık daha büyük ekranlı bir telefona geçmek istiyorum ekran çözünürlüğü falan iyi olmasını istiyorum xiaomi redmi note 9 proyu önerir misiniz

Bütçeniz yetiyorsa Mi Note 10 Lite öneririm. 3300 üstü çıkamam derseniz RN8 Pro'ya bakın.

Zalkren

Asistan
Reaksiyon puanı
277
Ya bu konunun gidişi yine Android vs ios a geliyor kullanımına bağlı ben hep Android kullandım. Fakat artık bi farklılık istiyorum o yüzden ios a geçicem

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
Merhaba;
Redmi note 9 ailesi güzel özellikler ile satışa sunuldu. Henüz satışa çıkmadı ama eli kulağında çünkü Türkiye lansmanı gerçekleştirildi ve 3600 tl idi yanlış hatırlamıyorsam verildi fiyat olarak. Benim tavsiyem şu yönde olur. 3600 note 9 pro modeline vermek yerine 3700 tl'ye mi note 10 lite almak daha mantıklı. Çünkü kasa kalitesi, işlemci, ekran olarak daha başarılı bir ürün. Amoled ekran var ve bu sizin daha büyük bir ekrana sahip olmakla beraber daha iyi bir ekrana sahip olmanızı sağlar. Yine aynı şekilde 3600 lira bandında satılan ve 8gbram 128gb rom avantajı ile gelen yine amoled ve byük bir ekrana sahip olan samsung A71 modeline de bakabilirsiniz. Daha uygun fiyatlı bir ürün almak isterseniz 3000 lira bandında yer alan redmi nte 9s 128gb modelini tavsiye edebilirim.

Yanlış hatırlamıyorsam iphone 7 modeli hala stabil çalışan bir ürün. Evet ekran ve pil konusunda yetersiz kalıyor olabilir ama ben bir cihazı sonuna kadar kullanmaktan yana taraftar olarak ve elinizdeki ürünün hala güzel bir ürün olduğunu düşünerek sizi daha götürebileceğinden yana taraftarım. Ama yok ben illa değiştireceğim diyorsanız yukarıda bahsettiğim ürünler gayet güzel modeller.