Xiaomi Note 9 Pro Almayı Hala Düşünen Varsa Okusun.

Bu konuyu okuyanlar

MoonLight_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar cihazı alalı 3 hafta oluyor Turkcell bayiden satın aldım. Şu anlık kullanımı ciddi tehtit eden bir sorun yok ama arada can sıkan durumlar oluyor. Bunlardan bir tanesi ahize, kullanıcıların birçoğu bu sorunla karşılaşıyor. Kulaklığı takıp bir süre kulaklık takılı kullandıktan sonra çıkartıyorsunuz birisi sizi aradığında ahizeden ses gelmiyor. Sesi hoparlöre vermeniz yada cihazı kapat aç yapmanız gerekiyor. İkinci bir sorun yine kulaklıktan sonra olan bir durum, kulaklık takılı Instagram veya YouTube de video izlerken bir sorun yok fakat o an o videoyu kulaklığı çıkartıp izlerken ses gelmiyor Instagram uygulamasından çıkıp tekrar girmeniz gerekiyor. Bazı kullanıcılar Netflix de sorun yaşadıklarını belirtmişler bende Netflix kullanıyorum herhangi bir sorunla karşılaşmadım. Bu cihazı almak yerine biraz daha az bütçeye Poco X3 NFC yada keseyi biraz genişletip Realmi 7 pro almınızı öneririm Note 9 Pro'dan daha akıcı ve performanslı cihazlar. Ben cihazımı Turkcell bayiden almak zorunda kaldığım için aldım. Bayide bu fiyata daha iyi cihaz yoktu benim gibi bayiden almak isteyenler alsınlar. Sorunlar çözülemeyecek kullanımdaki morali çok fazla bozan şeyler değil ve 30 Nisan'da gelecek MIUI 12.5 güncellemesiyle düzeleceğini umuyorum. Varsa sizinde karşılaştığınız sorunlar elimden geldiğince yardımcı olurum. Herkese sağlıklı günler diliyorum. Hayırlı Ramazanlar.

Akagi

Doçent
Reaksiyon puanı
841
Xiaomi telefonlarının hepsi ortalama 1 yada 1 buçuk sene içinde oyunlarda kasmaya başlıyor. Biraz daha ilerlerse 2 sene geçerse instagramda kasmaya başlıyor ömrü uzun bir telefon değil. Bende Realme veya Tcl öneririm.

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
30 Nisan'da gelecek MIUI 12.5 güncellemesiyle düzeleceğini umuyorum.
30 Nisan Çin için ilk kısımda güncellemeyi alması beklenen cihazlar için verilen tarih. RN 9 Pro 12.5 güncellemesini yakında alacak gibi görünmüyor.

MoonLight_

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
30 Nisan Çin için ilk kısımda güncellemeyi alması beklenen cihazlar için verilen tarih. RN 9 Pro 12.5 güncellemesini yakında alacak gibi görünmüyor.
Öyle bir durumda eğer cihazdaki sorunlar artarsa satarım galiba umarım düzelir.

osi2017

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Realme 7 pro dan redmi note 9 proya geçmeyi düşünüyordum. Sanırım vazgeçmeliyim.

DESLAER

Müdavim
Reaksiyon puanı
630
xiaomi huawei oppo gibi markaların ucuz-orta telefonları 2 sene içinde özelliklerini kaybediyorlar batarya gidiyor güç tuşu bozuluyor bir kere yere düşürünce ekran gidiyor.