Xiaomi Note 10 Lite Mi Yoksa Oppo Reno 4 Mü

Bu konuyu okuyanlar

ahmet9598

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ara sıra oyun oynayacağım, bataryası günü çıkartacak, kamerası güzel fotoğraf ve video çekecek, kasma donma gibi sorunların olmamasını istiyorum. Zaten çok oyun oynayan birisi değilim genelde netflix ve youtube ağırlıklı kullanacağım. hangisini önerirsiniz

Edit 1: M51 veya realme düşünmüyorum ikisinden birini alacağım

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
İkisi de geçen senenin telefonu. Daha güncel ve daha iyi olan Mi 11 Lite veya A52 almanızı öneririm.

ahmet9598

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İkisi de geçen senenin telefonu. Daha güncel ve daha iyi olan Mi 11 Lite veya A52 almanızı öneririm.
mi11 in tasarımını sevmiyorum ve samsungtan geçmiş yıllarda soğudum. Ki ayrıca 3-4 yıl kullanacağım telefon için 1 sene önce çıkmış olması önemli değil

Cvnmrt

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,942
mi11 in tasarımını sevmiyorum ve samsungtan geçmiş yıllarda soğudum. Ki ayrıca 3-4 yıl kullanacağım telefon için 1 sene önce çıkmış olması önemli değil
ikisinden birini alacağım
Reno4 öyleyse. Ön kamerası, gece performansı, ağırlığı ve kalınlığı daha iyi bir cihaz. Bataryada geride ama oyun oynamayan birine sıkıntı çıkarmaz diye düşünüyorum, günü çıkartır.

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,952
Oyun için Poco X3 Pro almanız yeterli olur.

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Geçen sene çıkmış bir telefon nasıl eskimiş olabiliyor :) Herhangi bir telefonun yeni çıkmış olması onu "iyi" yapmaz.
Mesela ben mi note 10 lite 8/128 kullanıyorum, oyun çok çok nadir oynarım, oynadığımda ise bana sorun çıkarmadı.
Samsung'un eskiden C5 pro modelini çok severek kullandım, şu an Samsung alacak olsaydım eğer note serisi alırdım kesinlikle.

İki telefon arasında aman aman farklar yok ancak, kullanım tecrübeme göre, Mn10Lite başta tasarım olarak sonra da kullanım rahatlığı olarak asla üzmez.

Merak ettiğiniz başka şey varsa cevaplarım deneyimle ilgili.

ahmet9598

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen sene çıkmış bir telefon nasıl eskimiş olabiliyor :) Herhangi bir telefonun yeni çıkmış olması onu "iyi" yapmaz.
Mesela ben mi note 10 lite 8/128 kullanıyorum, oyun çok çok nadir oynarım, oynadığımda ise bana sorun çıkarmadı.
Samsung'un eskiden C5 pro modelini çok severek kullandım, şu an Samsung alacak olsaydım eğer note serisi alırdım kesinlikle.

İki telefon arasında aman aman farklar yok ancak, kullanım tecrübeme göre, Mn10Lite başta tasarım olarak sonra da kullanım rahatlığı olarak asla üzmez.

Merak ettiğiniz başka şey varsa cevaplarım deneyimle ilgili.
mi note 10 lite ın sensör ve kronik ekran sorunu olduğu söylendiği için oppo yu tercih eteceğim galiba ama oppo da da batarya neredeyse %20 daha az. Siz bu sensör ve ekran sorunları ile karşılaştınız mı

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Açıkçası ben telefonu almadan önce bu sorunlardan haberim yoktu, sonradan öğrendim sorunları olduğunu. Herhangi bir problem çıkmadı, neye göre çıkıyor onu bilemiyorum ama bende hiçbir problemi yok, aldıktan 5 6 ay sonra da root ve rom attım zaten garantiyi bozup.