Xiaomi Mi9t Muhteşem Cuma indirimlerine kadar fiyati 2000 tl civarini gorurmu sizce

Bu konuyu okuyanlar

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Yukaridada dedigim gibi 2000 tl max 2200 tl ye kadar dusmesi halinde almayi planliyorum dusermi fiyat sizce?

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Öncelikle Ülkemizde ve Toplumumuzda Boyle Bir Tabir Yok.
Bu Kampanya Adi Gavurlarin Uydurmasi.

Düsüp Düsmeyecegi Konusunda Ise O Zamana Kadar Bircok Yeni Cihaz Cikacagindan ve Türkiyede Olasi Muhtesem Cuma Adi Altinda Kampanya Olursa Ayrica Indirim Olabilme Ihtimali Var.

Fakat Türkiyede Bu Durum Insanlari Kandirmaktan Öte Bir Kampanyadan Baska Birsey Degil.
Ürün 10 Lira Vakti Zamani Kampanyada Etikete Basiyorlar 25 Lira Sonra %50 Indirim Diyorlar vs.

Avrupa ve Abd de Böyle Degil. Önceki Etiket Fiyatini Yükseltip Indirim Yapiyormus Gibi Yapmak Suctur. Cezaya Tabidir.

srdrsncr

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Evet dedigin gibi oyle ama bazilarinda gercekten indirim olabiliyor dalavere cevirmeyenlerde olabiliyor.mesela ben laptop almistim efsane cuma indirimlerinden daha uyguna geldi ara ara bakarim aldigim laptopun fiyatina hayla efsane cuma gunundeki fiyata indigini gormedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu telefon piyasasinda nasildir bilmem farkli olabilir ama benimkide iste bir umut gozume mi9t yi kestirdim istedigim rakama inmesini bekliyorum

TRTURKEYTR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,380
2000TL'ye kadar düşeceğini sanmıyorum.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Evet dedigin gibi oyle ama bazilarinda gercekten indirim olabiliyor dalavere cevirmeyenlerde olabiliyor.mesela ben laptop almistim efsane cuma indirimlerinden daha uyguna geldi ara ara bakarim aldigim laptopun fiyatina hayla efsane cuma gunundeki fiyata indigini gormedim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu telefon piyasasinda nasildir bilmem farkli olabilir ama benimkide iste bir umut gozume mi9t yi kestirdim istedigim rakama inmesini bekliyorum

Kampanyayi Adam Gibi Yapanlar Vardir Onlara Birsey Dedigim Yok.
Diger Yandan Söyle Birsey Var Her Ürüne Her Markaya Indirim Olacak Diye Birsey Yok.
Fakat Dedigim Gibi Vakti Zamani Gelene Kadar Bircok Marka Yeni Ürünler Tanitacagindan Mi9T'nin Indirime veya Kampanyaya Dahil Olmasi Muhtemeldir.

M

Murat Burç

SDN Okuru
İner.
1588547656233.png

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
Türkler genelde (Bütün ülkeler için de geçerli tabi) Ürünü çok fazla faiş fiyata satıyorlar indirimde normal fiyata satıp indirim diye kakalatıyorlar millete süper bir satış taktiğidir bu umarım indirime girer de alabilirsin telefonunu arkadaşım.