Xiaomi Xiaomi mi9 t instagram ve wp ye foto atarken ?

mesutyavuzx

Asistan
Xiamoi Mi8 Lite kullanıyorum başta bana da yapıyordu o sorunu Piksel piksel gönderiyordu fotoğrafları ,telefonu sıfırladım - güncellemeleri yaptım düzeldiydi. Bu kalıcı bir sorun olacağını sanmıyorum size ki hiç bir firma öyle sorunlu satmaz telefonunu bilerek..

Lowrance

Üyecik
Olabilir ama Instagram storiese bir video attığımda kalitenin düşmemesi lazım.Bu durumdan ben dahil rahatsız olan çok insan var.
Bildiğim kadarıyla Instagram Ios için geliştirip androide portlanmış bir uygukama yeterli özenide göstermedikleri için s20 ile bile story çekseniz Iphone 6 dan kötü çukma olasılığı var ınstagramda ayriyeten akıcılığıda düşüyor telefonun bundan kaynaklı olarak yababiliceğiniz bir şey yok

Taha K.

Profesör
İnstagram , YouTube , Facebook gibi mecralar her türlü az çok kalite bozar benim bildiğim telefonla alakası olmaması. Tabi kameraya da bağlı.

The Commander

Profesör
Arkadaşın söylediği gibi bu durum android ile uygulamalar arasındaki ilişkiden kaynaklanıyor. Çoğu içerik üreticisinin videolarında bu durumdan bahsettiğini ve bu sebepten iPhone tercih ettiklerini söylediklerini görebilirsiniz. Son yapılan iyileştirmelerle birlikte android tarafında da durumun düzelmeye başladığını rahatlıkla söyleyebiliriz.