Xiaomi Mi Wifi Pro Sinyal Güçlendirici Kopma Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

LuciMorty

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar bu bi İSYAN başlığıdır lütfen bilen yardımcı olsun. Odam üst katta olduğu için modem çekmiyo bu yüzden Xiaomi sinyal güçlendirici aldım. Yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum ve küfür etmediğim, internete sövmediğim tek bir gün bile yok. Benimle aynı sorunu yaşayan bir sürü kişi varmış ama çözümünü bulamadım. İnternet her gün kopuyo, durmadan kopuyo. Video izliyorum 1dk kopuyo geri geliyo bazen yarım saati geçiyo. Bugün yaklaşık 1.5 saat ne video izleyebildim ne siteye girebildim bu yazıyı da telefondan mobil veriden yazıyorum. Sorun bilgisayarda internette veya ürünü taktığım prizin konumunda değil sorun bu üründe. Bir kişi çözüm videoyu çekmişti sanırım ip çakışıyormuş galiba bir siteye giriyordu kullanıcı adı ve parola falam giriyordu bir şeyler yapıyordu hiçbir şey anlamadım. Bilen varsa lütfen yardımcı olsun delirtici bi noktaya geldi artık başka bir ürüne de para veremem şuan çözüme ihtiyacım var.

lordare

Moderatör
Moderatör
Reaksiyon puanı
1,747
Sorun üründe yazısını geç okuyanlardanım yorumu da silemiyorum :)
Ama aynı sorunu geçen ay bilgisayarımda yaşadım hiçbir şekilde çözemeyince format çözmüştü