Xiaomi mi tv stick

Bu konuyu okuyanlar

muratbaba05

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba. Ben mi tv stick almayı düşünüyorum fakat birçok yorum var ısınıyor kasıyor donuyor gibi. Şimdi özellikle soruma mi tv stick kullanıcıları deneyimlerini ve yaşadığı olayları anlatabilirmi sizce alınırmı (mi box s 4k almayı bende çok isterdim fakat pederi tv sticke zor ikna ettim) şimdiden teşekkürler

lotusadana

Doçent
Reaksiyon puanı
220
Bununla ilgili youtube videosu görmüştüm. Detaylı ve karşılaştırmalı inceleme vardı. Aratın.

Fakehero

366. Gün
Emektar
Reaksiyon puanı
5,379
Isınma problemi olabileceğine dair yorumları bende okudum. Bende Mi Box S 4K var ısınma yok ama daha küçük boyutta ısınma olması doğal bir durum.

legrottaglie

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsi buradadan aldım. yaklaşık 6 aydır kullanıyorum dediğin sorunların hiç biri olmadı.
Tabi ben oyun falan oynamıyorum. Ya da yüklü bir uygulama çalıştırmıyorum.
sadece youtube ve dizi film kanalları için kullanıyorum. Çok memnunum.
Zorlayan tek yanı, sesli arama olmasına rağmen bazen yazarak bir şey aramanız gerekiyor. kumandadan yazmak yorucu.
Onun için de bluetooht klavye-mouse aldım. Fakat eşleştiremiyorum. üzerinde çalışıyorum :))

®Shift®

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,806
Ben kulloanıyorum şahsen bir sorun yok.

samet923

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
8 aydan fazla oldu bende kullanıyorum. Cihaz tabikide çok ağır uygulamaları yüklersen oynarsan ısınma sorunu olur. Ama netflix, youtube vs gibi işler için alacaksanız sorun çıkartacağını zannetmiyorum.