Xiaomi Mi TV Stick 1080p Android TV Media Player - Dolby DTS - Chromecast

Bu konuyu okuyanlar

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
arkadaşlar televizyonum smart tv değil. bu yüzden başlıktaki cihazı almayı düşünüyorum. bu cihaz ile ios android telefon - tablet - laptop hepsinin ekranını tv ye yansıtabilir miyim? mesela laptop ekranı yansıtıp laptoptan oyun açıp oynamak istiyorum. yani laptoptan sadece video yada fotoğraf yansıtmak istemiyorum

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
oyun oynamak pek iyi olmuyor çünkü oldukça fazla gecikmesi var. şahsen aralarında 3 metre bulunan bilgisayar ve televizyon arasında bağlantı sağladım (modem aynı odada) ve filmdeki ses görüntü senkronizasyonu bile kaydı yani film izlemek için bile ekran yansıtmamanız lazım. ancak webde gezinmek gibi gecikmenin önemsiz olduğu yerlerde kullanılabilir ekran yansıtma özelliği. onun dışında cihazı kullanıyorum ve bir tık yavaş bence takılıyor(bendeki cihaz mı arızalı bilmiyorum) mi box 4s var bir de onun yanında hele kağnı arabası oluyor :D ama dediğim gibi oyun oynamak pek iyi bir fikir değil ekran yansıtarak.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
filmde bile kayıyor yani. internet hızınız kaç? benim 100 mbps internet hızım var. pc tv modem aynı odada olacak. yinede film izlerken oyun oynarken görüntü kopar mı? o zaman tek çare hdmi kablosu ile bağlanmak :)

atkaksoy501

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,070
filmde bile kayıyor yani. internet hızınız kaç? benim 100 mbps internet hızım var. pc tv modem aynı odada olacak. yinede film izlerken oyun oynarken görüntü kopar mı? o zaman tek çare hdmi kablosu ile bağlanmak :)
200mbps internetim var ve pc kablo ile bağlıydı. görüntü kopmaz ancak gecikme olduğundan sıkıntı yaratır. hdmi ile bağlanmak oyun oynamak için en iyi seçenek olacaktır.

teknoman007

Doçent
Reaksiyon puanı
312
teşekkür ederim o zaman ben bi klavye alıp laptopa bağlayıp laptobu hdmi ile tv ye bağlayım

Son mesajlar