Xiaomi mi note 10 lite

Bu konuyu okuyanlar

Mısıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Xiaomi mi note 10 lite telefonu almayı düşünüyorum önerileriniz ve söyleyecekleriniz var mı

Mısıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Kronik sorunları olan bir cihaz.
Sensör sorunu özellikle. Bazı kullanıcılarda güncelleme ile çözülüyor, bazı kişiler yaşamaya devam ediyor.

Benim önerim Oppo Reno 4, Realme 7 Pro ve M51 arasından seçim yapmanız olacaktır.
İnce, hafif bir cihaz isterseniz Reno 4
Hızlı şarj ve stereo hoparlör isterseniz Realme 7 Pro
Bataryası iyi olsun isterseniz M51 derim (ama ağır ve kalın bir cihaz)

Mısıç

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Kronik sorunları olan bir cihaz.
Sensör sorunu özellikle. Bazı kullanıcılarda güncelleme ile çözülüyor, bazı kişiler yaşamaya devam ediyor.

Benim önerim Oppo Reno 4, Realme 7 Pro ve M51 arasından seçim yapmanız olacaktır.
İnce, hafif bir cihaz isterseniz Reno 4
Hızlı şarj ve stereo hoparlör isterseniz Realme 7 Pro
Bataryası iyi olsun isterseniz M51 derim (ama ağır ve kalın bir cihaz)
Samsung almayı düşünmüyorum çünkü şuan samsungun m serisinden bir telefın kullanıyorum ve çok sorun yaşadım yani m51 i kafamdan sildim realme 7 pro ve oppo reno 4 de tanıdıklarımın kullandıkları telefonlar ve onlardada küçük kronik sorunlar var o yüzden onlarıda kafamda eledim ve mi note 10 lite düşünmemin sebebi dışarıdan baktığımızda çok güzel görünüyor hdr 10 desteği var ve edge bir ekranı var ağırlığını da sorun etmem çünkü şuanda kullandığım telefob zaten ağır bir telefon yani alıştım

Cvnmrt

Dekan
Reaksiyon puanı
3,942
Alınabilir, Realme 7 Pro ve Reno4'e de bakabilirsiniz. Mi Note 10 Lite'ın bence en büyük artısı malzeme kalitesi ve kavisli ekran kullanmasından dolayı sanki üst segment telefon kullanıyormuş hissi vermesi. Eksileri ön kamerası ve gece çekimleri. Geceyi Gcam yükleyerek çözebilirsiniz ama ön kamera sizin için önemliyse dediğim diğer modellere bakmanız daha doğru olur.