Xiaomi mi note 10 lite

Bu konuyu okuyanlar

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
kardeşim telefonu almıssın sanırım hiç bir sorunla karsılastın mı
Yaklaşık 1-2 aydır kullanıyorum telefonu. Beni şu zamana kadar üzmedi memnunum ben. Sorun olarak telefon konuşması yaparken kulağa götürünce ekran kapanmasında ara sıra sıkıntı oluyor ama beni rahatsız çok fazla etmiyor.

hyo.thunder

Öğrenci
Reaksiyon puanı
10
Telefonu daha dün aldım ben şahsen çok sevdim ekran kalitesi çok güzel amoled ekrana sahip olduğu için batarya da 5260 mAh olunca daha da cezbedici oluyor

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Yaklaşık 1-2 aydır kullanıyorum telefonu. Beni şu zamana kadar üzmedi memnunum ben. Sorun olarak telefon konuşması yaparken kulağa götürünce ekran kapanmasında ara sıra sıkıntı oluyor ama beni rahatsız çok fazla etmiyor.
Kaç saat ekran süresi aliyorsun bende 9-10 Max 11 gördüm oyunsuz sosyla medya falan

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Bende sorun var mıdır ki aklıma takılıyor çoğu kisi nin ekran süresine yetişemiyorum
Kullanış şekline değişir mesela ekran ışığı fullersen bu kadar alamazssın ya da arka planda uygulama çalıştırmayı fln yaparsan yine düşer bu değer

2jz-GTE

Asistan
Reaksiyon puanı
109
Kullanış şekline değişir mesela ekran ışığı fullersen bu kadar alamazssın ya da arka planda uygulama çalıştırmayı fln yaparsan yine düşer bu değer
Ben parlaklığı otomatikte kullanıyorum arkaplanda her zmaan temizlerim senin tavsiyelerin var mı karanlık modda kullaniyorum

Sapplemiwei

Asistan
Reaksiyon puanı
86
Ben parlaklığı otomatikte kullanıyorum arkaplanda her zmaan temizlerim senin tavsiyelerin var mı karanlık modda kullaniyorum
Ben de sizin dediğiniz şekilde kullanıyorum. Sosyal medya saatte ortalama 7-8 şarj yiyor 9-10 saate vurduğumuzda kötü bir ekran süresi değil, bir de eğer mobil veriden kullanıyorsanız biraz daha fazla şarj yer wifi ye göre