Xiaomi Mi Band 2 Gelen Arama İsmi Gözükmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Arkadaşlar merhaba,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere Mi Band 2 bilekliğini kullanıyorum. Kendim İphone de kullanıyordum beğenince arkadaşa da aldık ancak onun telefonu Android uygulamayı indirip kurduk. Buraya kadar sorun yok ancak gelen çağrılarda isim gözükmüyor. İphone de dil değiştirip özelliği açtıktan sonra tekrar Türkçe yapınca bu özellik devreye giriyor ama aynı şey Android telefonda olmadı.

Konu hakkında bilginizi paylaşır mısınız?

kosed

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar merhaba,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere Mi Band 2 bilekliğini kullanıyorum. Kendim İphone de kullanıyordum beğenince arkadaşa da aldık ancak onun telefonu Android uygulamayı indirip kurduk. Buraya kadar sorun yok ancak gelen çağrılarda isim gözükmüyor. İphone de dil değiştirip özelliği açtıktan sonra tekrar Türkçe yapınca bu özellik devreye giriyor ama aynı şey Android telefonda olmadı.

Konu hakkında bilginizi paylaşır mısınız?

Bendede mi band 2 var gelen aramada isim gosterme ozelligini nasil aktif ettiniz?

Rint

Müdavim
Reaksiyon puanı
360
Bendede mi band 2 var gelen aramada isim gosterme ozelligini nasil aktif ettiniz?

İphone da telefon dilini değiştiriyorsunuz sonra mi fit uygulamasını açıp arama ayarlarına giriyorsunuz orada arayan kimliği göster bilgisi var onu kapalı ise açıyoruz. SMS aynı işlem uyguluyoruz. Sonra telefonun dilini eski haline getiriyoruz. Ancak Türkçe karakterler ? olarak gözükür "ğ" harfi gibi... Ancak Android telefonlarda bunu yapamadık telefonun dili ingilizce iken isimler gözüküyor ama Türkçe yapınca o özellik gidiyor.