Xiaomi mı 8

Erhan yanar

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Xiaomi mi 8 almak istiyorum ancak Çinli bir marka olduğu için cevremdeki insanlar ona güven olmaz vs vs şeyler diyorlar marka takıntılı bir insan değilim ancak telefonlarımı biraz hor kullanırım ekran kırılması hariç bu telefon beni 3 yıl goturebilirmi ya da 3500 TL den yüksek olmayan tasarımı şık kaliteli bir telefon oneriniz varmı ( kamera önemli standart bir kullanıcıyim )

ronicfarm

Asistan
Reaksiyon puanı
118
Xiaomi mi 8 almak istiyorum ancak Çinli bir marka olduğu için cevremdeki insanlar ona güven olmaz vs vs şeyler diyorlar marka takıntılı bir insan değilim ancak telefonlarımı biraz hor kullanırım ekran kırılması hariç bu telefon beni 3 yıl goturebilirmi ya da 3500 TL den yüksek olmayan tasarımı şık kaliteli bir telefon oneriniz varmı ( kamera önemli standart bir kullanıcıyim )
Ekranı falan kırmayacaksan kalite olarak pek bi fark hissetmezsin ve 3 yıl götürür Xiaominin desteği iyidir.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,443
O fiyata en iyisi o. :)

Sinann7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaş 3500 bütçe varsa alsana P20 işte. İşlem hariç diğer birçok konuda mi8 den iyidir. Hemde resmi Türkiye Garantili.

Reaksiyon puanı
892
Mi8 s9 plus ayarında ama 3599 tl ve s9 plus ile 900₺ fark bulunuyor.İlk çıktığındaki fiyat pahalıydı ama indirimle iyi bir hale gelmiş.