Xiaomi mi 5 alınırmı ?

Xiaomi mi 5 alınırmı

• Evet

Kullanılan: 12 75.0%
  • Hayır

Kullanılan: 4 25.0%

• Kullanılan toplam oy
    16

Bu konuyu okuyanlar

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
xiaomi mi 5 alınırmı fiyatı özelliklerine gore cok iyi grldi ama sar degeri yuksek diyorlar garantisi yok diyorlar kararsız kaldım kullanan varmı öneriyormusuıuz veya o fiyata şunuda alabilirsin diyebileceğiniz bir telefon varmı bütcem 1350₺
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde xiaomi mi 5 in siyah olanını hiçbir yerde bulamadım beyaz olanı alursam ekranın içindeki siyah çerçeveden rahatsız olurum diye düşünüyorum siyah olanını nerden bulabilirim

SONG JOONG KI

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
3,025
Evet alınır. Güzel bir F/P telefonu.

...Görkem...

Müdavim
Reaksiyon puanı
779
xiaomi mi 5 alınırmı fiyatı özelliklerine gore cok iyi grldi ama sar degeri yuksek diyorlar garantisi yok diyorlar kararsız kaldım kullanan varmı öneriyormusuıuz veya o fiyata şunuda alabilirsin diyebileceğiniz bir telefon varmı bütcem 1350₺
--- Gönderi Güncellendi ---
Birde xiaomi mi 5 in siyah olanını hiçbir yerde bulamadım beyaz olanı alursam ekranın içindeki siyah çerçeveden rahatsız olurum diye düşünüyorum siyah olanını nerden bulabilirim

Merhaba,

Bu fiyata bu modelden daha iyi ozellikler sunan baska bir model yok ulkemizde. Mi5'e alternatif en iyi model ise lg g4 bu fiyat bandinda. Hatta g4, ekran ve kamera konularinda mi5'den daha iyi bir model.

Ithalatci garantili urunlerle ilgili servislik olan kullanicilar servislerden oldukca sikayetci. Bunu hatirlatalim. Ornegin g4'deki kronik bootloop sorunu lg tarafindan kabul edilip degisim yapilacagi ifadesi verildiginden beri lg TR garanti servisleri ucretsiz degisim veya anakart degisimi yapiyor. Ama ithalatci servisleri bu durum kullanici hatasi olmamasina ragmen ucret talep ediyorlar. Bu konuda bilgininiz olsun ki ona gore bir tercih yapin.

Distributor garantili modellerde bu fiyat bandinda mit ve g4 gibi ust seviye modeller yok. Daha cok orta segment urunler var bu fiyatlara. Bu civarlarda general mobile 5 plus alabilirsiniz, lenovo k5 note 32gb alabilirsiniz, butceyi 100 tl arttirip hepsiburada'dan sony xperia x compackt alabilirsiniz.

nuclearmoonrise

Doçent
Reaksiyon puanı
181
Modum keşke hala daha LG G4 tavsiye etmeseniz. Telefonun kamerasından başka iyi yanı yok

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
kullanıyorum gayet güzel. lg g4 den geçtim. oldukça kibar ve hızlı bir cihaz.

ben bootloader kilidini açıp cyanogenmod kurdum daha da güzel oldu.
artık parmak izini okutarak ekranı açabiliyorum. basmama gerek kalmıyor dokunmak yetiyor.

küheylanTR

Doçent
Reaksiyon puanı
1,065
herkes mi5s diyor da, kimse demiyor ki bu telefon satılıyor mu? var mı piyasada?
Mi5S ülkemizde güvenilir bir şekilde hepsiburada.com'dan alınabilir yanlış hatırlamıyorsam sadece 32GB'lık versiyonlar mevcut bir de Plus modeli gelmedi :)

Tys23

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,229
Mi 5 prime şuan ülkede mevcut :D Mi 5s , 5s + mi 5 standart ve pro stokları tükendi :D

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Birde xiaomi mi 5 in siyah olanını hiçbir yerde bulamadım beyaz olanı alursam ekranın içindeki siyah çerçeve
kullanıyorum gayet güzel. lg g4 den geçtim. oldukça kibar ve hızlı bir cihaz.

ben bootloader kilidini açıp cyanogenmod kurdum daha da güzel oldu.
artık parmak izini okutarak ekranı açabiliyorum. basmama gerek kalmıyor dokunmak yetiyor.
türkiyede siyah modeli yok beyaz modelindede sanırım çerçeve çok belli oluyo o konularda biraz takıntılıyım sen hangi rengini kullanıyosun beyazını kullanıyosan çerçeve okadar rahatsız ediyormu birde mesela ben bi sekilde yurtdisina giden birini bulsam ordan siyah rengini getirtsem imei olayini nasıl halledicem eski kullandıgım iphone 5s in imei yi felan atabilirmiyim rom felan degistirmem gerekirmi

Nihat TURAN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben dün aldım, alınır kardeşim. İlk başlarda beyaz daha güzel geliyordu, hepsiburada'dan alanların çoğu sıkıntı yaşadığı için ve kampanya olmadığı için n11 tercih ettim. N11 sadece gold vardı gold aldım. İyiki gold aldım çok memnunum şuan. Telefonun havası 3000₺'lik telefon gibi. Sadelik ve akıcılık çok güzel. Kameralar güzel ışıkta profesyonelleşiyor. Elin terlemiyorsa telefon da kaymıyor. Al kardeşim al :)

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Ben dün aldım, alınır kardeşim. İlk başlarda beyaz daha güzel geliyordu, hepsiburada'dan alanların çoğu sıkıntı yaşadığı için ve kampanya olmadığı için n11 tercih ettim. N11 sadece gold vardı gold aldım. İyiki gold aldım çok memnunum şuan. Telefonun havası 3000₺'lik telefon gibi. Sadelik ve akıcılık çok güzel. Kameralar güzel ışıkta profesyonelleşiyor. Elin terlemiyorsa telefon da kaymıyor. Al kardeşim al :)
Hepsiburada dan alsam ne gibi sıkıntılar yaşarım ? aldığın yerin linkini atarmısın

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
Birde xiaomi mi 5 in siyah olanını hiçbir yerde bulamadım beyaz olanı alursam ekranın içindeki siyah çerçeve

türkiyede siyah modeli yok beyaz modelindede sanırım çerçeve çok belli oluyo o konularda biraz takıntılıyım sen hangi rengini kullanıyosun beyazını kullanıyosan çerçeve okadar rahatsız ediyormu birde mesela ben bi sekilde yurtdisina giden birini bulsam ordan siyah rengini getirtsem imei olayini nasıl halledicem eski kullandıgım iphone 5s in imei yi felan atabilirmiyim rom felan degistirmem gerekirmi

ben altın rengini kullanıyorum. fakat altın ile rose gold arası bir renk. daha çok gri gibi görünüyor hatta.
çerçeve konusuna ise hiç takılmıyorum. ilk başta garip geliyordu fakat şimdi farketmiyorum bile varlığını.

bence siyah aramanın bir mantığı yok. hele ki getirmeyle falan uğraşmana hiç gerek yok.

hatta ben o çerçeveyi avantaja çevirdim. kenarları yuvarlatma uygulaması kurdum. şık bir görüntü oldu.
bilenler bilir eski miui de vardı bu özellik.

Ekli dosyalar

• Screenshot_20170213-113612.png
    Screenshot_20170213-113612.png
    74.7 KB · Görüntüleme: 748

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ben altın rengini kullanıyorum. fakat altın ile rose gold arası bir renk. daha çok gri gibi görünüyor hatta.
çerçeve konusuna ise hiç takılmıyorum. ilk başta garip geliyordu fakat şimdi farketmiyorum bile varlığını.

bence siyah aramanın bir mantığı yok. hele ki getirmeyle falan uğraşmana hiç gerek yok.

hatta ben o çerçeveyi avantaja çevirdim. kenarları yuvarlatma uygulaması kurdum. şık bir görüntü oldu.
bilenler bilir eski miui de vardı bu özellik.
Kenarları Yuvarlatma Uygulamasının Ismi Ne Çok Hoşuma Gitti :D birde gold un resmini atabilirmisin belki bende gold alabilirim

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
uygulamanın adı roundr
renk olarak da bu resimden bakabilirsin detaya.
2098216571330584767%253Faccount_id%253D1

_FAUST_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,612
Garantisi TÜRKİYE'de olsaydı daha fazla satacağını düşündüğüm telefon bence tam f/p ürünü.:)

CanOkyay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
uygulamanın adı roundr
renk olarak da bu resimden bakabilirsin detaya.
2098216571330584767%253Faccount_id%253D1
Hepsiburada dan sipariş verdim 2 gün içinde elime ulaştı fakat cihazin arkasında CE felan yazan iphonelardaki gibi bir baskı var izlediğim inceleme videoları ndaki hiçbir cihazda boyle bir baskı yoktu elimle felan çıkarmaya çalıştım çıkmadı seninkindede böyle bir baski varmi birde o bahsettiğin roundr uygulamasını indirdim aktif ettim ama ekranin kenarlarinda bir değişiklik olmadi

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
root olmak gerekiyor roundr için. benim cihazın arkasında o yazılar etiket olarak geldi etiketi çıkarttım arkada sadece mi yazıyor şu an.