Yardım Xiaomi Mi 11 Isınma Sorunu ...

Bu konuyu okuyanlar

taylanaladag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar merhaba,
Forumda yeniyim ve android cihazlardan da çok fazla anlamıyorum . Geçen hafta bugün Xiaomi mi 11 aldım mi Store'dan herşey iyi hoş fakat telefon deli gibi ısınıyor ( kamera tarafından ) özellikle mobile legends oynarken bilen anlayan başına gelen eş dost arkadaş abi kardeşlerim yardımcı olabilir mi ? Bunu servise göndersem ne değişir ?veya daha 1 haftalık nasıl iade ederim ?

Çözüm
Cihazın güç aldığı işlemci ve yazılımın uyumsuzluğu sebebiyle ısınma sorunu yaşanıyor. Gelen güncellemelerle giderileceği söylense de yaşadığınızdan gördüğüm kadarıyla hâlâ devam eden bir sorun.

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Cihazın güç aldığı işlemci ve yazılımın uyumsuzluğu sebebiyle ısınma sorunu yaşanıyor. Gelen güncellemelerle giderileceği söylense de yaşadığınızdan gördüğüm kadarıyla hâlâ devam eden bir sorun.

Çözüm

taylanaladag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ne yapabilirim bu durum için garantiye göndersem birşey değişmeyecek o halde. Dün hakkı abiye yazdım oda reset at yine devam ederse garanti dedi ama.... iade süreci için Apple da 2 hafta iade şansı veriliyor Xiaomi de var mı böyle birşey :( benim daha 7 gün oldu

wittroc

44
Emektar
Reaksiyon puanı
11,204
Ne yapabilirim bu durum için garantiye göndersem birşey değişmeyecek o halde. Dün hakkı abiye yazdım oda reset at yine devam ederse garanti dedi ama.... iade süreci için Apple da 2 hafta iade şansı veriliyor Xiaomi de var mı böyle birşey :( benim daha 7 gün oldu
Muhtemelen sıfırdan kurulum yapsanız da sorununuz devam edecektir. Minor güncellemelerle düzelebilir ancak Xiaomi tarafının yazılımla büyük derdi olduğundan bunun da garantisi olacağını sanmıyorum. Müşteri hizmetleri ile görüşüp süreci öğrenebilirsiniz.

taylanaladag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Keşke ulaşıp konuşabileceğim bir numaraları olsa... Teşekkür ederim yinede yardımın için
Muhtemelen sıfırdan kurulum yapsanız da sorununuz devam edecektir. Minor güncellemelerle düzelebilir ancak Xiaomi tarafının yazılımla büyük derdi olduğundan bunun da garantisi olacağını sanmıyorum. Müşteri hizmetleri ile görüşüp süreci öğrenebilirsiniz.

Reaksiyon puanı
1,768
Hocam fark etmiyor
Nasıl ya?yine ısınır ama daha az ısınması lazımdı
Son çare kapı pencere açık olsun kılıfı da çıkarın :)

Bu kadar çok ısınıyorsa yapacak birşey yok. Çok geç olmadan iade işini iyice araştırın belki iade olur
Teknik servisi illa ki vardır onları arayın bilgi edinin

___Melissa

Asistan
Reaksiyon puanı
71
Aşırı bir ısınma varsa tâbi ki normal değil ama oyun oynarken ısınma yapması normal.
Aşırı derecede, bunu bildirin değişim veya iade yapın vakit kaybetmeden. Donanımla alakalı değilse, sorun yazılımsa, 1 haftalık telefon, güncelleme ile çözülme ihtimali var tabi.

taylanaladag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu sadece oyunda olmuyor oyunda 7 dakikada ısınıyor , YouTube da 30 dakika(720p) Instagram reals de 20 dakika ama bir şekilde mutlaka ısınıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Pazartesi günü bölge müdürüne ulaşacağız bir tanıdığım vasıtasıyla iade olmasa bile sıfır kapalı ürün isteyip satacağım

Lrcaeqh

Asistan
Reaksiyon puanı
74
yani telefon çıkalı pek olmadı ben daha birsürü güncelleme gelir Xiaomi Fiyat performans sonuçta

taylanaladag

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
yani telefon çıkalı pek olmadı ben daha birsürü güncelleme gelir Xiaomi Fiyat performans sonuçta
Çok fiyat performans değil açıkcası bu tr deki en iyi cihazı fiyatı da ona göre , düşünün ki beni Apple dan soğutan telefon mi 10 du onkadar memnun kaldım ki çalındığında yine gittim aldım ama bu normal birşey değil sonuç olarak benden çok eksi not aldı alacak almayı isteyen arkadaşlar mi 10 pro tercih etsinler mi 11 işe yaramaz. ( geçen pazartesi Akbatı mi store angittiğimde telefonun kronik sıkıntıları olduğunu 10 da 5 hata aldıklarını sırf bu yüzden de mi 11 bulamayacağını söylediler çalışanlar )
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çok fiyat performans değil açıkcası bu tr deki en iyi cihazı fiyatı da ona göre , düşünün ki beni Apple dan soğutan telefon mi 10 du onkadar memnun kaldım ki çalındığında yine gittim aldım ama bu normal birşey değil sonuç olarak benden çok eksi not aldı alacak almayı isteyen arkadaşlar mi 10 pro tercih etsinler mi 11 işe yaramaz. ( geçen pazartesi Akbatı mi store angittiğimde telefonun kronik sıkıntıları olduğunu 10 da 5 hata aldıklarını sırf bu yüzden de mi 11 bulamayacağını söylediler çalışanlar (

Son düzenleme: