Xiaomi Marka Telefonların Sahibinden .com Üzerinden Satın Alınması

Bu konuyu okuyanlar

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Aslında konu farklı bir telefon önerisi değil.
Kuzenim Note 9 Pro almış. Hem arayüz olarak, hem de diğer konularda telefonu beğendim açıkçası. Halihazırda Mi Band 4 de kullanıyorum ve ekosistem yapmayı sevdiğim için Xiaomi marka bir telefon almak istiyorum. Aslında benim tek merak ettiğim Konu başında bahsettiğim Linklerdeki ürünlerin birini alırsam kazıklanmış olur muyum? Tek merak ettiğim bu :D
Realme 6 ile RN9Pro karşılaşabilir ki ben Realme 6'yı seçerdim.

Odin.the.God

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eğer bütçenize uygun, daha iyi deneyim sunan bir telefon varsa evet kazıklanmış olursunuz. Ki var. Ayrıca Mi Band 4 ile Realme 6'da da kullanabilirsiniz.
Anladım hocam. Galiba Realme 6 alacağım bu gidişle.
Güvenilir ve nispeten ucuz bir linkini bulan buraya da bırakırsa çok sevinirim
Tekrar söyliim, bütçem max 2400

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Şans işi kapanıp kapanmaması, elimde farklı bir cihaz var 3-4 senedir açık.

bilexsamet

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,419
Sahibinden.vomda sıfır satılan ve piyasa fiyatınfan daha ucuz olan telefonlar kaçak. IMEI'si ya kayıtlı değildir ya da başka IMEI çakmışlardır.

Reaksiyon puanı
7,999
Facebook'da Xiaomi gruplarına bakmanı öneririm orda güvenilir ve ucuza satan satıcılar çok fazla. Arkadaşım oradan Mi 9 almıştı normal fiyatın ciddi anlamda altına ve 1 yılı geçti sorunsuz kullanıyor.

Nymphext

Asistan
Reaksiyon puanı
191
bende bu konuyu ciddi bir şekilde araştırdım zaten türkiyede apple dışında diğer yetkili servislerin durumunu biliyoruz kullanıcı hatası diyip yine bir şekilde para istiyorlar. İmei konusunda eğer güvenilir bir yerden alırsan sorun yaşamazsın teknomehmet turan gsm su iletişim gibi yerler çok bilinen ve güvenilir yerler. bende bu ay galiba mi note 10 lite alıcam paralel ithalat ile alıcam yine aklında soru işaretleri varsa sorabilirsin bıraktığım linklerden söylediğim gsmlere bakabilirsin

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Çoğu yurt dışı kayıtlı cihazlar.İmei Repair Mi cihazlara çok kolay :(