Xiaomi &Iphone

Bu konuyu okuyanlar

bycevik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
35
Xiaomi & İPhone ?
Hangisi arkadaşlar ‼️

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
Huawei

Google bile androidlerden bıktırdı beni.
Xiaomi'de Arama görüşme yapıyorum ve kapatıyorum.
Google call programı bana soruyor programı beğendin mi? hadi değerlendir yıldız ver.

Ulan google arama görşüme programının neyine yıldız verelim? Salakmısın?

Biraz daha sonra bunuda yaparlar. Bak söylüyorum aramadan önce reklam izlettirecek mecbur sonra arama yapabilirsin.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,987
İphone’den daha iyi telefon markası yok ? Bütçesi olana…
Reklam gösteriyorsa çöp.

Reklam göstermeyen telefon çıkarsınlar başımın tacı olur.
Nerde kaldı bizim Sony Ericsson ve Nokia Kapışmamız. Ne yıllardı ama. Reklamsız ohh miss

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Hayır, nesnel bir yargı. Tabi donanımsal olarak diyorum. “Şayomi” çöpü sıralamaya giremez bile.
bana göre bazı şeyleri hoşuma gidiyo örn ucuz fiyata 60 fps telefon vermesi gibi başka markalar pahalı fiyata anca 60 fps veriyo xiaomi ise birz ucuza 60 fps veriyo ve bazı özellikleri de hoşuma gidiyo bu kadar

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
bana göre bazı şeyleri hoşuma gidiyo örn ucuz fiyata 60 fps telefon vermesi gibi başka markalar pahalı fiyata anca 60 fps veriyo xiaomi ise birz ucuza 60 fps veriyo ve bazı özellikleri de hoşuma gidiyo bu kadar

Çöp kalitesi olduğu için ısınarak o kada FPS verebiliyor tabii. Zaten arayüzün çöplüğüne girmeye gerek yok bile.

bycevik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
35
ben ikisinin arasındayım
bana göre eğerki fiyata göre karşılaştırcaksan xiaomi derdim
Bi nebze duymak istedigim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Huawei

Google bile androidlerden bıktırdı beni.
Xiaomi'de Arama görüşme yapıyorum ve kapatıyorum.
Google call programı bana soruyor programı beğendin mi? hadi değerlendir yıldız ver.

Ulan google arama görşüme programının neyine yıldız verelim? Salakmısın?

Biraz daha sonra bunuda yaparlar. Bak söylüyorum aramadan önce reklam izlettirecek mecbur sonra arama yapabilirsin.
Reklamlari duydum o kotu iste

İphone’den daha iyi telefon markası yok ? Bütçesi olana…
Kayit parasini gectim Pasaport+hat birlestirmesi olmasa YD iphone alicam

Çöp kalitesi olduğu için ısınarak o kada FPS verebiliyor tabii. Zaten arayüzün çöplüğüne girmeye gerek yok bile.
Cok isiniyor yani

irsuya

beyond negative diff
Emektar
Reaksiyon puanı
2,942
Android camiasında Samsung dışında hiçbir firma Apple'dan iyi olamaz, ya da rekabet edemez.

ben ikisinin arasındayım
bana göre eğerki fiyata göre karşılaştırcaksan xiaomi derdim
F/P'si falan yok bunun, Xiaomi asla ucuz cihazlarıyla da amiral gemileriyle de Apple ile rekabet edemez.

Son düzenleme:

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Fiyatta takiliyoruz suan

Hata degil aslinda yanlis sordum fiyattan dolayi iphone ulasamiyuz iphone harici xiamo nasil dicektim
Asgari ücretle 5-6 ay yemeden icmeden parayı kenara atıp İPhone almak imkansız olduğu için 24 ay taksitle alınabilir.
Xiaomi asla önermem Samsung daha mantıklı geliyor artık

bycevik

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
35
24 ay taksitle kim verir ki artik

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Hadi 12 ay olsun her ay 2k 2k ödenir. Hepsiburada'ya girdim 3 ay taksit yapıyorlar 13 Pro için
Bunla uğraşmana gerek yok.Kredi kartından nakit avans çekip 12 ay taksit yapabilirsin.Mağazaların insafına kalmaya gerek yok.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Bunla uğraşmana gerek yok.Kredi kartından nakit avans çekip 12 ay taksit yapabilirsin.Mağazaların insafına kalmaya gerek yok.
ben trendyol hepsiburada gibi online alışveriş siteleri için demiştim ben gidip Teknosa, Media Markt gibi yerlerden telefon almam

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
ben trendyol hepsiburada gibi online alışveriş siteleri için demiştim ben gidip Teknosa, Media Markt gibi yerlerden telefon almam
Hocam kusura bakma ama internetten alışveriş yapmak bana mantıklı gelmiyor.Hepsiburada da bu konuda çok şikayet okudum.Alacağım telefonu gidip gözümle görmek isterim.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,239
İphone = Bütçede Fiyata Takılanlar

BFT hökümet lütfen ayfon fiyatlarına çözüm getirsin ?

Tabi samsung veya xiaomi alırım o ayrı konu ?

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
Android camiasında Samsung dışında hiçbir firma Apple'dan iyi olamaz, ya da rekabet edemez.

F/P'si falan yok bunun, Xiaomi asla ucuz cihazlarıyla da amiral gemileriyle de Apple ile rekabet edemez.
hocam ne konusunda rekabet edemez mesela yazılımmı , fps(performans mı?) kameramı bataryamı vb. hangisiyle

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91
bişey sorcam konuyla alakasız olabilir bazı yorumlarda gördüm iphoneyi kimse geçemez diyo ama ne konusunda onuda yazarsanız sevinirim performans diyo sanız (ÖRN:iphoneyi kimse performans konusunda geçemez) böyle derseniz sevinirim

Genel kalite. Yazılım, stabilite ve kamera olarak zaten yaklaşamaz bile.
hocam yazılımını ve stabilliğine bişey diyemem onları stabil ve yazılımını severim ama ( kamera ve batarya dersek daha iyi leri olabilir derim )bide batarya konusunda birazcık geri kalmış gibi apple bir çok modeli için sadece yeni çıkardığı telefonlarda iyileştirme yapmış ama şarj hızı yine aynı 20w o kötü bide

Son düzenleme:

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
bişey sorcam konuyla alakasız olabilir bazı yorumlarda gördüm iphoneyi kimse geçemez diyo ama ne konusunda onuda yazarsanız sevinirim performans diyo sanız (ÖRN:iphoneyi kimse performans konusunda geçemez) böyle derseniz sevinirim

hocam yazılımını ve stabilliğine bişey diyemem onları stabil ve yazılımını severim ama ( kamera ve batarya dersek daha iyi leri olabilir derim )bide batarya konusunda birazcık geri kalmış gibi apple bir çok modeli için sadece yeni çıkardığı telefonlarda iyileştirme yapmış ama şarj hızı yine aynı 20w o kötü bide

Xiaomi kamera yazılımı çöp olduğu için insanlar GCam ile uğraşıyorlar. Batarya konusunda amiral gemilerine bakarsak iPhone Samsung’tan daha iyi.

zypixeloffical

Asistan
Reaksiyon puanı
91

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Hocam kusura bakma ama internetten alışveriş yapmak bana mantıklı gelmiyor.Hepsiburada da bu konuda çok şikayet okudum.Alacağım telefonu gidip gözümle görmek isterim.
Ben geçen seneden beri hep internetten alışveriş yapıyorum hiç sıkıntı yaşamadım.

Webhead

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
cevap çok net zenginsen apple fakirsen Xiaomi. Gidipte eski 12-13 apple değil yeni cihazdan al
hocam 10 kasım'da hem Atatürk'ü hem de Batman'i kaybettik. Bana Batman'i sevdiren adam olur kendisi
Kevin Conroy 1955-2022
Huzur içinde uyu Batman