Xiaomi CEO'su iPhone ile yakalandı!

Bu konuyu okuyanlar

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Xiaomi CEO'su iPhone ile yakalandı!

1589407892703.png

• Komik
Reactions: _X_

ahm@

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,379
Hocam kaldır konuyu Xiaomiciler gelmeden :D

• Komik

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bi Bu Eksikti.
Buyur Burdan Yak : )

Bu haberi alıntılamamdaki en büyük neden nedir bilir misin kıymetli abicim?

Yahu ne zaman burada biri bir konu açıp da telefon tavsiyesi istese bir anda onlarca kişi doluşup Xiaomi bilmem ne modeli diye hararetle tavsiye ediyorlar. Şimdi bu haber bu sıkı tavsiyecilerin yanında bulunsun diye getirdim buraya. :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam kaldır konuyu Xiaomiciler gelmeden :D
Ben de tam bunu diyordum ki senin mesajın geldi! :D

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Bu haberi alıntılamamdaki en büyük neden nedir bilir misin kıymetli abicim?

Yahu ne zaman burada biri bir konu açıp da telefon tavsiyesi istese bir anda onlarca kişi doluşup Xiaomi bilmem ne modeli diye hararetle tavsiye ediyorlar. Şimdi bu haber bu sıkı tavsiyecilerin yanında bulunsun diye getirdim buraya. :)

Düşünmedim Değil Abim : )

Fanboy Değilim Ama Mevcut Piyasada Beni üm İhtiyaçlarımı Sorunsuz Halleden Cihazlar Maalesef Apple'ın Cihazları.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Fanboy Değilim Ama Mevcut Piyasada Beni üm İhtiyaçlarımı Sorunsuz Halleden Cihazlar Maalesef Apple'ın Cihazları.

Ben Apple için hep çürük elma diye bahsederim, sevmem çünkü. Sebebi de Amerikan emperyalizminin dünyayı kasıp kavurmasıdır. Ha Android'de, Google da onların, keza kullanıyoruz ama Apple'a olan gıcığım insanların yeni cihaz çıktığında günlerce kapılarında gece gündüz nöbet tutup bir marka fetişizmi sergilemesiydi.

Ama diğer taraftan size hak vermiyor değilim, çünkü Allah var, adamlar malını kaliteli yapıyor. Android tarafı iki yılda güncelleme olayını keserken onlar beş yıla yakın veriyorlar. Servis olayları da ayrıca bildiğim kadarıyla çok iyi.

_X_

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,544
Ben Apple için hep çürük elma diye bahsederim, sevmem çünkü. Sebebi de Amerikan emperyalizminin dünyayı kasıp kavurmasıdır. Ha Android'de, Google da onların, keza kullanıyoruz ama Apple'a olan gıcığım insanların yeni cihaz çıktığında günlerce kapılarında gece gündüz nöbet tutup bir marka fetişizmi sergilemesiydi.

Ama diğer taraftan size hak vermiyor değilim, çünkü Allah var, adamlar malını kaliteli yapıyor. Android tarafı iki yılda güncelleme olayını keserken onlar beş yıla yakın veriyorlar. Servis olayları da ayrıca bildiğim kadarıyla çok iyi.

Katılıyorum Abim.
Günler Öncesinden Kapılarda Kuyruklar Görmedik Değil Bu Görüntüler Neredeyse Bitmiş Olmasına Rağmen Tasvip Edilebilir Birşey Değil. Kaldıki Bu da Bir Reklam/Pazarlama/Algı Yönetimi.

Dediğin Gibi Emperyal Güçlere İstemeden Hizmet Ediyoruz Bu Apple Olsun veya Android Olsun Hiçbir Farkı Yok. Al Birini Vur Ötekine Çıkan Kıvılcım Emperyallerin Odununa Ateş Tutar.

Ürünlerine Yönelmemizin Başlıca Nedenlerinden Bazıları Bizim Yerli Cihazlarımızın Gerek Fiyat Gerek Kalite Gerek Müşteri Memnuniyeti Ve Ulaşılabilirlik Gerekse Yazılım Bazında Onlarla Yarışır Durumda Olmaması.
Aynı Zamanda Yerli Diye Lanse Edip X Markasının İsim Değiştirilmiş Varyasyonuyla İnsanların Aklıyla Dalga Geçercesine Satış Yapmaya Girişip Güvensizlik Oluşturulmasıdır.
Bir Diğer Husus İse Bizim Batılıların Ürünlerine Olan Sevdamızdırki Adamlar Yapmış Yapıyor Diye Diye Kendimizi Onlara Mecbur Kıldığımız İçin Yerliye Yönelmememiş Destek de Vermeyişimizdir.

Apple'ın Müşteri Memnuniyetindeki Önceliği Cihazının Son Derece Kullanılabilir Kaliteli Olmasından Geçiyor. Olabilicek Tüm Sorunları Minimize Ederek Satış ve Güncelleme İle Destekliyor. Olası Arızalarda Diğer Firmaların Sırf Zarar Etmemek Adına Kullanıcı Hatası Diye Etiketleyip Muhatap Almama Gibi Bir Düşüncede Değiller. Milyon/Milyar Dolarları Kazanırken Kuruş Hesabı Gütmediği İçin Şuan Lider Konumda. Ürünü Bi Şekilde Satayım Olurda Çıkacak Küçük/Büyük Sorunlar Karşısında Müşteriyi Unutayım Kafasında Değiller.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Olası Arızalarda Diğer Firmaların Sırf Zarar Etmemek Adına Kullanıcı Hatası Diye Etiketleyip Muhatap Almama Gibi Bir Düşüncede Değiller. Milyon/Milyar Dolarları Kazanırken Kuruş Hesabı Gütmediği İçin Şuan Lider Konumda. Ürünü Bi Şekilde Satayım Olurda Çıkacak Küçük/Büyük Sorunlar Karşısında Müşteriyi Unutayım Kafasında Değiller.

Ya aslında para konusunda hiç birinin birbirinden farkları yok da... Çürük elma geleceğe yatırım adına, marka prestiji adına, sağlamlık ve iyi hizmet gibi konularda algı yaratma adına daha tecrübeli ve daha bilinçli.

• Beğen

drocco

Profesör
Reaksiyon puanı
991
Bende Xiaomi yle yakalandım

Reaksiyon puanı
6,424
Bu konuyu daha önceden başka birisi açtı

Son düzenleme:

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,324
Bu konuyu daha önceden başka birisi açtı
Doğru, sevgili Dilara benden önce açmış, görememişim maalesef. Yönetici bir arkadaşımız konuyu birleştirebilir, mesele kalmaz inşaallah. :)

• Beğen