xiaomi 13 pro İphone 14 pro yu geçti

Bu konuyu okuyanlar

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849
geekbench 5 testinde çoklu çekirdek performansında geçtiğini görebilirsiniz
xiaomi-13-pro-1149x1536.jpg

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
geekbench 5 testinde çoklu çekirdek performansında geçtiğini görebilirsinizEkli dosyayı görüntüle 175576
Donanım olarak güclü olabilir ama MIUI halen sorunlu olduğu gerçeğini değiştirmiyor 30 bin lira para verecem dandik bir arayüz kullanacam Xiaomi bak yoluna koçum
30 bin lirayı çöpe vereceğime giderim Samsung veya İPhone alırım en azından kafam rahat olur

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
Xiaomi alınmaz 30 bin verilmez diyenler xiaominin son modelini mi kullandı merak ediyorum? Ben xiaomi telefonlarını hiç sevmem ama orta segment bir telefonunu kullanıp da iyi değil diyorum. Üst segment telefonlarına kötü diyenler neye göre diyor?

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
218
Xiamoi gerçekten iyi işler çıkarıyor ama bir kere IPhone kullandın mı başka telefon asla iyi gelmiyor. O yüzden ben yine IPhonecuyum kardeşim

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Xiaomi alınmaz 30 bin verilmez diyenler xiaominin son modelini mi kullandı merak ediyorum? Ben xiaomi telefonlarını hiç sevmem ama orta segment bir telefonunu kullanıp da iyi değil diyorum. Üst segment telefonlarına kötü diyenler neye göre diyor?
Mi9T kullanıyorum bu saatten sonra kesinlikle Xiaomi alınmaz üst segment telefonlarına gelirsek Samsung S21 S22 varken neden Xiaomi alayım 30 bin lira Xiaomi 13 alacam ama sorunlu MIUI kullanacam yok öyle bir dünya Samsung S22 alırım yoluma bakarım

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,814
Xiamoi gerçekten iyi işler çıkarıyor
İyi işler çıkaramıyor belli modelleri güzel onlarda miui yazılımı nedeniyle alınmaz. İnan xiaomi kullananların %60'ı memnun değildir. İyi model olsa bile sorunlu işletim sistemi ve iyi olmayan kamerası sayesinde iyi işler çıkaramıyor yani.

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
İyi işler çıkaramıyor belli modelleri güzel onlarda miui yazılımı nedeniyle alınmaz. İnan xiaomi kullananların %60'ı memnun değildir. İyi model olsa bile sorunlu işletim sistemi ve iyi olmayan kamerası sayesinde iyi işler çıkaramıyor yani.
Güncelleme konusunda alçak bir firma bence Mi9T'nin pabucunu dama attılar bu saatten sonra asla Xiaomi kullanmam MIUI zaten rezalet Android 11 tabanlı MIUI 13 bile vermedi şuanda MIUI 12.1.4 sürümündeyim İPhone'a geçene kadar idare edecez bakalım dokunmatik bazen algılamıyor telefonu kapat aç yapmak zorunda kalıyorum ekonomi cidden rezalet umarım bu kabustan bir an önce son bulur
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xiamoi gerçekten iyi işler çıkarıyor ama bir kere IPhone kullandın mı başka telefon asla iyi gelmiyor. O yüzden ben yine IPhonecuyum kardeşim
Xiaomi 2019'dan sonra kendini bozdu bence bu saatten sonra Xiaomi dahil hicbir Çinli marka alınmaz
İPhone ve Samsung'tan başkası yalan

MG4446

Profesör
Reaksiyon puanı
1,247
Mi9T kullanıyorum bu saatten sonra kesinlikle Xiaomi alınmaz üst segment telefonlarına gelirsek Samsung S21 S22 varken neden Xiaomi alayım 30 bin lira Xiaomi 13 alacam ama sorunlu MIUI kullanacam yok öyle bir dünya Samsung S22 alırım yoluma bakarım
Ben de üst segment alsam ya samsung ya iphone alırım xiaomi ye hiç bakmam. Ama belki orta segment kullandığımızdan üst segmenti de kötü sanıyoruzdur diye dedim. Belki üstü iyidir kullanmadan bilemeyiz

Webhead

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
4,547
Ben de üst segment alsam ya samsung ya iphone alırım xiaomi ye hiç bakmam. Ama belki orta segment kullandığımızdan üst segmenti de kötü sanıyoruzdur diye dedim. Belki üstü iyidir kullanmadan bilemeyiz
Dediğim gibi hocam 30-40 bin liram olsa Xiaomi'ye vermem çünkü buna değmez ayrıca Xiaomi 2019'dan sonra bozdu ve Xiaomi dahil bütün Çinli markalar fiyat performans özelliğini kaybetti. Apple ve Samsung varken neden Çinli marka alayım ?
3 yıldır Xiaomi Mi9T kullanıyorum ve artık sıktı telefonun pabucu dama atıldı satmak istesem zarara girecem yazılımı zaten leş bundan sonra Xiaomi'ye asla bulaşmam
En kısa zamanda İPhone'a geçeceğim tabi şartların izin vermesi gerek gerekirse şartları zorlayacam çünkü artık tahammül edemiyorum

Son düzenleme: