Xi̇aomi̇ hizli şarj ci̇hazi

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OmerSaidd

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ben Xi̇aomi̇ Redmi̇ Note8 Kullaniyorum ve Telefonuma Xi̇aomi̇ Marka Orji̇nal 22w şArj Ci̇hazi aldim.telefon 18w Destekli̇yor,i̇nternette Baktiğim Kadariyla. Ama İşlemci̇ Destekler Di̇ye Bi̇r Bi̇lgi̇ Edi̇ndi̇m. 22w Taksan Bi̇le Telefon 18w Çeker Di̇yen Arkadaşlar Oldu.
si̇zce Normal şArj Ci̇haziymiş Gi̇bi̇ Gün İçi̇nde Kullanayim Mi? Pi̇l Ömründe Normale Göre Tükenme Olur Mu?

serj

chemicals
Reaksiyon puanı
2,870
Kullanın, sadece kendi kapasitesi içinde olan şarjı alacaktır. Pile zarar vermiyor sanırsam.

grbzz

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,768
6-) Mesaj içeriğinin tamamı ya da tamamına yakın bir bölümü büyük/kalın harflerle ve/veya renkli yazılmamalıdır. Mesajlarda gereğinden fazla ifade -kullanmanız o konuyu kirleteceğinden dolayı önermiyoruz.
8 -) Başlık ve mesaj içeriği Türkçe yazım kurallarına uygun olmalıdır. Başlıklar büyük harfle başlamalıdır ve mesaj içeriğinin tamamı büyük ya da küçük harf olmamalıdır. "Örnek Başlık" ya da "Örnek başlık" şeklinde yazılmalıdır.
(Tamamı büyük olarak açılan başlıklar bölüm moderatörlerimiz tarafından kaldırılacaktır yada kilitlenecektir.)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...