Xeon İşlemciler Bios Mod

Bu konuyu okuyanlar

EmrullahDNR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar İntel Xeon e3110 işlemciye sahibim. Arkadaşım biosumu xeon işlemciler için modlamamı önerdi. Biraz araştırdım bu modlama 771 pin işlemcileri 775 pin anakarta takmak içinmiş, benim işlemcim intelin sitesinde yazdığına göre 775 pin olarak gözüküyor ama bu modlamayı xeon işlemciler için yapıyormuşuz benim biosumu modlamam gerekir mi ? Anakartım Gigabyte G31M ES2C (rev 1.x)

Mehmethan5129

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Asus p5g41t-m-lx anakartta fabrika çıkışlı 775 pin xeon x3360 işlemcide ben kullanıyorum oyun oynamıyorum da çizim programı kullanıyorum bilgisi olan var mı benimde modlamam gerekir mi

antenocic

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Arkadaşlar İntel Xeon e3110 işlemciye sahibim. Arkadaşım biosumu xeon işlemciler için modlamamı önerdi. Biraz araştırdım bu modlama 771 pin işlemcileri 775 pin anakarta takmak içinmiş, benim işlemcim intelin sitesinde yazdığına göre 775 pin olarak gözüküyor ama bu modlamayı xeon işlemciler için yapıyormuşuz benim biosumu modlamam gerekir mi ? Anakartım Gigabyte G31M ES2C (rev 1.x)
Modlamadan kastınız nedir, overlock mu acaba

Mehmethan5129

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Modlamadan kastınız nedir, overlock mu acaba

Modlama dan kastımız bir sürü sitede olan hem işlemciye sticker yapıştırmak hemde pcye modlu bios yüklemek hız aşırtma değerleri oynama değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar yıl olmuş 2020 ne anakartlar ne ramler ekran kartları çıkmış bunlarla mı uğraşıyorsunuz demeyin. Hobi gibi uğraşmayı seviyoruz bilğisi olan varsa bilgilendirirse çok iyi olur.