Xclio A-380 & Cebit Case V.2.0

Bu konuyu okuyanlar

Teodora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Cebit Case V.2.0.

V.1.0, birleşim yerlerinden ayrılarak tarih oldu. Xclio A-380 model kasanın 3 aylık çalışmadan sonraki hali;

Berkin Bozdoğan

Müdavim
Reaksiyon puanı
38
Ustam ellerine sağlık valla. İlk başta ürünü gördüğümde ben de iki ürün arasındaki 7 farkı görememiştim; zaten aralarında benzerlik bile yok.

Bazı arkadaşlar soracaktır; ben sorulmadan cevap vereyim; hayır uçmuyor. :)

Wolker

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
biraz abartı olmuş kabul etmek lazım ben genelde sadelik seven bir insanımdır ama enfes bir görünüşü oldugu kanaatindeyim ^^ ...

regedit

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
ilk resimdeki kasa tasarımı harika olmuş, ben feel hurricane2 kullanıyorum çok benziyor ve fanlar dezavantaj ama aliminyum kasa ve su soğutmalı ürünler çok pahalı %(

tertunc

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
21
Evet 750 $ filandır....

Teodora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Berkin Bozdoğan dedi ki:
Ustam ellerine sağlık valla. İlk başta ürünü gördüğümde ben de iki ürün arasındaki 7 farkı görememiştim; zaten aralarında benzerlik bile yok.

Bazı arkadaşlar soracaktır; ben sorulmadan cevap vereyim; hayır uçmuyor. :)

Üstad, beğendiğine sevindim :) Standın en güzel karesi, Ceyhun'un "abi bu alet çalışıyormu" demesi ve kontak anahtarını çevirdikten sonraki "sevinme-anlamama-no'luyor ya" karışımı yüz ifadesiydi.Asıl resimlenecek olay buydu ama kaçırdım :D

Teodora

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
regedit dedi ki:
ilk resimdeki kasa tasarımı harika olmuş, ben feel hurricane2 kullanıyorum çok benziyor ve fanlar dezavantaj ama aliminyum kasa ve su soğutmalı ürünler çok pahalı %(

Kasada kullanılan su sistemi, modifiye edilmiş Cooler Master Aquagate. Fiyatı 150 $. Üst seviye bir hava soğutmadan pahalı ama ölümcül derecede değil.