Xbox Series S vs Ryzen 3 3100 PC

Bu konuyu okuyanlar

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Arkadaşlar selamlar. Hayatımda daha önce hiç konsol kullanmadım o yüzden size sormak istiyorum. Oyun oynamak için bir cihaz istiyorum. Aşağıda verdiğim özelliklerde bir PC mi daha iyidir, yoksa Xbox Series S oyun konsolu mu? Açıklayarak söylerseniz sevinirim sebeplerini de öğrenmek istiyorum.

Ryzen 3 3100
A320 MH Anakart
RX5500 XT 4gb Ekran Kartı
Patriot 8gb 3200Mhz DDR4
480gb SSD Sabit disk
500w psu
(Uzay Montaj)

Her ikisi de ortalama aynı fiyata denk geliyor.

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Oyun oynamaktan daha fazla işi yapabiliyorsun, ve daha stabil olucaktır
İyi de adı üstünde oyun konsolu, daha stabil olmaz mı? Benim asıl sorum donanım bakımından hangisi daha çok performans verir. Sadece oyun oynamak istiyorum.

S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Bu sizin tercihinize bağlı tamamen. Eğer ben tarayıcıda gezinirim vs. diyorsanız bilgisayar, eğer tek amacınız oyun ise konsol derim.

lieutenant

Asistan
Reaksiyon puanı
195
Bu sizin tercihinize bağlı tamamen. Eğer ben tarayıcıda gezinirim vs. diyorsanız bilgisayar, eğer tek amacınız oyun ise konsol derim.
Elimin altında güçlü sayılabilecek bir laptop var Legion Y520 ama günümüz oyunlarını maalesef oynatmıyor. Tüm işlerimi gayet rahat bir şekilde ondan ilerletebilirim. Oyun için konsol daha iyi diyorsanız onu tercih ederim.

aliyasiny65

Profesör
Reaksiyon puanı
2,283
Oyun oynayacaksanız konsol alabilirsiniz. Amama hem oyun hem de internette gezinmek vb. istiyorsanız bilgisayar daha iyi olur.