Xbox series s online oynama

Bu konuyu okuyanlar

Mehmet.M

Öğrenci
Reaksiyon puanı
19
Dostlar xbox series S de ücret ödemeden online oynanıyor mu?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Online oyundan kasıt? Oyunu almak için bir ücret ödemen lazım tabi ancak Xbox'da en iyi yöntem GamePass'dir.

Reaksiyon puanı
109
Arkadaşlarım bana neden pc yerine konsol almıyorsun sorusunun cevabı,her ay gamepass alsak bile yine para veriyoruz bu sefer gamepass den aldığımız oyunları ”online” şekilde oynamak içinde para veriyoruz, yani f/p (şuanda türkiye koşulunda değil) diye geçen konsolların eksi yönü.Konsol boş paradır.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Arkadaşlarım bana neden pc yerine konsol almıyorsun sorusunun cevabı,her ay gamepass alsak bile yine para veriyoruz bu sefer gamepass den aldığımız oyunları ”online” şekilde oynamak içinde para veriyoruz, yani f/p (şuanda türkiye koşulunda değil) diye geçen konsolların eksi yönü.Konsol boş paradır.
GamePass içerisinde gelen pek çok oyun var ve ayda 30 TL. GamePass içinde bulunan güncel bir AAA oyunu almaya kalksan neredeyse iki yıllık GamePass parası vereceksin. Konsol ve hatta PC için GamePass muazzam bir fırsat şu an bu fiyattayken.

Reaksiyon puanı
109
O
GamePass içerisinde gelen pek çok oyun var ve ayda 30 TL. GamePass içinde bulunan güncel bir AAA oyunu almaya kalksan neredeyse iki yıllık GamePass parası vereceksin. Konsol ve hatta PC için GamePass muazzam bir fırsat şu an bu fiyattayken.
oyuna sahip olamadıktan sonrası boş ? o sistem kira gibi ayrıca içindekileri online oynamak içinde live gerekli galiba haricen konsolda parasını verdiğin oyunu online oynayamama kaldırılması gerek
Mesaj otomatik birleştirildi:

G
O

oyuna sahip olamadıktan sonrası boş ? o sistem kira gibi ayrıca içindekileri online oynamak içinde live gerekli galiba haricen konsolda parasını verdiğin oyunu online oynayamama kaldırılması gerek
mesela benden örnek vereyim oyunu oynarken oyuna sahip olmadığım için ve bana süre verdiği için 30 gün içinde dibine kadar oynamaya çalışırım ve oyun bağımlılığı ortaya çıkar,parasını verdiğin oyunu istersen 10 yıl sonrada oynarsın

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
O

Mesaj otomatik birleştirildi:

G

mesela benden örnek vereyim oyunu oynarken oyuna sahip olmadığım için ve bana süre verdiği için 30 gün içinde dibine kadar oynamaya çalışırım ve oyun bağımlılığı ortaya çıkar,parasını verdiğin oyunu istersen 10 yıl sonrada oynarsın
Parasını verdiğin oyunu 10 yıl sonra oynayamazsın. PS3'e çıkan oyunu şimdi oynayabiliyor musun? Sırf oyuna sahip olmak için 600 TL vereceksen bir oyuna, 3-4 oyun sonra ne demek istediğimi çok daha net anlarsın. Şu an Türkiye'de pek çok kişi sırf GamePass için Xbox alıyor PS yerine. Ek olarak, GamePass ile ulaşabildiğin hiçbir oyunu online oynamak için para vermen gerekmiyor.

Ayrıca kıyaslaman çok yanlış. Bana verdiği süre 30 gün diyorsun da anlatamadığım şey normalde yeni bir oyuna vereceğin parayla 1 yıl GamePass alabiliyorsun. 30 gün düşünme nedenini çözemedim.