Soru Xbox series s, hafızasını 1tb ve üzeri yapmak

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Arkadaşlar böyle birşey mümkün mü sağlıklı olur mu maliyeti ne kadar?

Bana 512gb biraz az gibi geliyor

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251

erenalisen

Doçent
Reaksiyon puanı
526
XBOX Series s HDD takılıyor mu?

Bildiğiniz üzere Xbox Series S 512GB'lık bir depolama ile gelecek ve bu çok yetersiz bir kapasite. ... Xbox'ın yaptığı açıklamaya göre USB 3.1 Gen 1 destekli Harici Hard Disk takabiliyoruz fakat bu depolama birimine yalnızca eski nesil oyunları yükleyebiliyoruz.

Saçmalamışlar.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
XBOX Series s HDD takılıyor mu?

Bildiğiniz üzere Xbox Series S 512GB'lık bir depolama ile gelecek ve bu çok yetersiz bir kapasite. ... Xbox'ın yaptığı açıklamaya göre USB 3.1 Gen 1 destekli Harici Hard Disk takabiliyoruz fakat bu depolama birimine yalnızca eski nesil oyunları yükleyebiliyoruz.

Saçmalamışlar.

Çünkü yeni nesil oyunlar PCIe 4.0 SSD kullanılacağını varsayılarak geliştiriyor. Oyun içi teknolojiler ona göre kuruluyor. Bu sebeple gayet mantıklı bir tercih.

Konsolu aldığım fiyat neredeyse, series x olsa almaya kesin değer ama series s için değer mi acaba.

İleride Series X'in olursa ona da takabilirsin. İkisine de takılabiliyor. Uzun ömürlü bir yatırım ama çok pahalı tabi.

James Howlett

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,251
Çünkü yeni nesil oyunlar PCIe 4.0 SSD kullanılacağını varsayılarak geliştiriyor. Oyun içi teknolojiler ona göre kuruluyor. Bu sebeple gayet mantıklı bir tercih.

İleride Series X'in olursa ona da takabilirsin. İkisine de takılabiliyor. Uzun ömürlü bir yatırım ama çok pahalı tabi.
Aynen çok pahalı series x alamam ama şunu sorayım, Aralık sonu aldım series s, beni kaç sene götürür series s, bu ve gta 6 crysis 4 çıkarsa alabilirim örnek olarak x parasıyla 1.5tb hafıza olur.

İllaki gta 6 ve crysis 4 ü sıkıntısız oynayacam ama benim için ömrü ne kadar o lazım az buz para değil çünkü, ortalama 7 sene üzeri götürürse 2020 lerin sonuna kadar o zaman alırım ama bu sefer 4 k parayı TV ye basıp daha iyi TV almakta var ? neyse bakalım artık duruma göre birşeyler ayarlayacam

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,989
Aynen çok pahalı series x alamam ama şunu sorayım, Aralık sonu aldım series s, beni kaç sene götürür series s, bu ve gta 6 crysis 4 çıkarsa alabilirim örnek olarak x parasıyla 1.5tb hafıza olur.

İllaki gta 6 ve crysis 4 ü sıkıntısız oynayacam ama benim için ömrü ne kadar o lazım az buz para değil çünkü, ortalama 7 sene üzeri götürürse 2020 lerin sonuna kadar o zaman alırım ama bu sefer 4 k parayı TV ye basıp daha iyi TV almakta var ? neyse bakalım artık duruma göre birşeyler ayarlayacam

Bu ülkede 7-8 yıllık plan yapmak hayalden öte bir şey değil ya. Neyin ne olacağı belli olmaz. Hatta PS5 Pro ve yeni bir Xbox konsolu bile gelebilir ileride. Oyun teknolojileri çok hızlı gelişti çünkü. Series S ile PS5 şimdi bile 4K 60Hz zar zor veriyor. GTA VI ve Crysis 4 nasıl gelir bilmem. Crysis 4 ilk defa EA'den bağımsız çıkacağı için tamamen muamma. Series S'e gelecek oyunlar grafik tarafında kısılır. O yüzden en kötü ihtimalle 1080p - 30FPS oynarsın.