Yardım Xbox Series S alınır mı?

Rivyalı Demki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şubat ayının başında bir Xbox One X aldım şuan satıyorum satıp series s e geçmek mantıklı mı yeni nesil oyunlardan oynayabileceğim pek oyun yok yani yeni nesil oyunları pek bilmiyorum ama series s e geçmeyi düşünüyorum 9500 e buldum çift kollu üstüne 2,5 k eklemem gerekiyor. Kısacası Series S e geçeceğim ama hafızasının yeterli olmadığını gördüm 512 GB harici SSD ya da HDD yeterli olur fiyat farkına göre 1 TB da olabilir. Harici disk önerir misiniz?

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,126
Mantıklı bir geçiş olur. SSD konusuna gelecek olursak, yeni nesil oyunları sadece Seagate Expansion Card açabiliyor yani tek seçeneğiniz o. Fiyatı da bir konsol parası, tavsiye etmiyorum.

Rivyalı Demki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Onu araştırdım o gerçekten çok pahalı 500 gb taşınabilir SSD almak istiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bir öneriniz varmı ?

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,126
Onu araştırdım o gerçekten çok pahalı 500 gb taşınabilir SSD almak istiyorum

bir öneriniz varmı ?
Oynayacağınız oyunu diskten konsola taşımanız gerekir. Bir-iki taneden fazla oyunu aynı anda oynayacaksanız sorun olabilir.

Bütçeniz nedir?

Rivyalı Demki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2 bin 3 bin bandında

Rivyalı Demki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
attığınız SSD çok güzel ama Xbox uyumlu değil ve harici bir SSD arıyorum

James Howlett

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
4,550
Net alınır, Resident Evil 4 remake i mükemmel şekilde oynatıyor, rdr2 görüntü konusunda biraz zayıf diyebilirim belki benim televizyondan kaynaklıdır, ama oynadığım hiçbir oyunda donma kasma yok series s te gönül rahatlığıyla alabilirsin 👍

Tv kesinlikle 120hz olmasına dikkat et derim

Rivyalı Demki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
geç gördüm afedersiniz bu uyumlu müdür series s ile

Net alınır, Resident Evil 4 remake i mükemmel şekilde oynatıyor, rdr2 görüntü konusunda biraz zayıf diyebilirim belki benim televizyondan kaynaklıdır, ama oynadığım hiçbir oyunda donma kasma yok series s te gönül rahatlığıyla alabilirsin 👍

Tv kesinlikle 120hz olmasına dikkat et derim
TV den yana sıkıntım yok rdr2 çok sevdiğim bir oyun görüntü kalitesi pek sorun değil 1080p 60 fps sıkıntısız çalıştırabilir mi

Yahya Furkan

contravolta
Moderatör
İçerik Ekibi
Reaksiyon puanı
4,126
geç gördüm afedersiniz bu uyumlu müdür series s ile

TV den yana sıkıntım yok rdr2 çok sevdiğim bir oyun görüntü kalitesi pek sorun değil 1080p 60 fps sıkıntısız çalıştırabilir mi
Estağfirullah. Sadece oyunları depolamak için kullanılabilir. İçindeki oyunlar, konsola taşınmadan açılmaz.

Bu arada RDR 2'yi 1080p 60 FPS çalıştırabiliyor.

Rivyalı Demki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Estağfirullah. Sadece oyunları depolamak için kullanılabilir. İçindeki oyunlar, konsola taşınmadan açılmaz.

Bu arada RDR 2'yi 1080p 60 FPS çalıştırabiliyor.
İçindeki oyunları taşıyabilirim. Şöyle bir sorun oluşabilir mi benim en çok oynadığım oyun rdr2 save aldıktan sonra geri SSD ye taşımam mı gerek yoksa ssdye kayıt olur mu bunun için bir çözüm varmı ya da