Soru Xbox Series S Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

WandaMaximoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Series s ve x i yurt dışından uygun fiyatla temin edebileceğim bir site var mı? Amazon gibi sitelerde maalesef series s,x ve ps5 stokları bulunmuyor. Ayrıca playstation yerine xbox alınabilir bir ürün mü? Playstation almadığıma pişman olur muyum?

WandaMaximoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Series s in ömrü nedir? Uzun süreli kullanmak istiyorum yani demem o ki yeni nesil oyunlarıda oynamak isterim. 4 k tvmiz mevcut ayrıca.

WandaMaximoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya aslında series x veya ps5 e bütçem yetiyor ancak aynı zamanda yeni bir telefon almayada niyetli olduğum için series s düşünüyordum. Hadi ps5 veya series x alayım desem telefonu ertelesem ve bir süre sonra telefonum bozulursa rezil olurum telefonsuz kalırım o da bir sıkıntı aslında. Series x alırsam ve bu telefon idare etse taş çatlasın en erken 2 3 ay sonra 2000 2500 liralık telefon alabilirim maalesef. Elimde ki telefonda her an bozulabilirmiş gibi geldiği için şimdi series x veya ps5 alıp almamak konusunda tedirginim.

WandaMaximoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
boşuna kendimi yormuşum demekki :)
Yok yormadın sadece tek bir kişinin tavsiyesi üzerinde durmak istemiyorum diyelim :) bildiğin üzere xbox oyunları genel olarak hikaye üzerine değil çok oyunculu. Playstation oyunları ise tam tersi hikaye ağırlıklı. Ps5 e gelecek exclusive oyunlarda merak ettirmiyor değil ama bu telefon meselesi işi bozuyor. Ya 3000 e bir telefon alıp kalanı ile series s alacağım ya da direkt ps5 alıp telefon planlarını bir süre erteleyeceğim ve o süre zarfında da telefonum bozulursa telefonsuz kalacağım. Aklımı karıştıran en büyük nokta bu.