Soru Xbox Series S Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Realhas the Great

Profesör
Reaksiyon puanı
6,718
Alınır fiyat/performans bir konsol uzun yıllar oyun desteğide cabası

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
512gb kapasiteyle geliyor sistem bi kısmını yiyor
364gb boş hali kalıyor vede 2k ya kadar destegi var

ama 4bin küsüre alınabilecek en iyi alet çoğunluk öyle diyor
paran varsa kesinlikle Series X almanı Tavsiye ederim.

WandaMaximoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Series s ve x i yurt dışından uygun fiyatla temin edebileceğim bir site var mı? Amazon gibi sitelerde maalesef series s,x ve ps5 stokları bulunmuyor. Ayrıca playstation yerine xbox alınabilir bir ürün mü? Playstation almadığıma pişman olur muyum?

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Series s ve x i yurt dışından uygun fiyatla temin edebileceğim bir site var mı? Amazon gibi sitelerde maalesef series s,x ve ps5 stokları bulunmuyor. Ayrıca playstation yerine xbox alınabilir bir ürün mü? Playstation almadığıma pişman olur muyum?
Playstation exclusive seviyorsan liste yapmıştım bakabilirsin zaten ps oyunları için alacaksan konsol
ps al

ama bana sorarsan Series X de pişman etmez seni Ps5 ve Series X çok kaliteli yerdeler benim gözümde pc nin üstünde

Zevk meselesi.

Dip Not :) :Öğrenmek isteyen yargılamadan dinler Sonra anlamak istedigini anlar Ama işine geleni Yapar :)

+ları Dual Sense Hissetme Teknolojisi yagmur çamur rüzgar silah tepme hisleri
+Gelecek olan Vr
+8k destegi oldugu için 8k tv de kocaman kocaman oynayanlarda var araştırabilirsin gelişime açık

-leri Oyunları çok pahalı indirim kovalaman gerekecek
-leri elime para geçtikce harcarım demen lazım eklentiside bol
-leri 4k 120fps üstüne ve 8k için 2.1 hdmi zorunlu tv gerekir normal hdmi 4k 60fps hdr on verir.

Xbox Series X
+ları 2 -3 fps daha fazla bazı oyunlarda yüzde 0.1 daha performans söz konusu :)

En Önemli ve Ciddi avantajı
+Gamepass var çogu oyunu düşünmeden kaç para diye abonelik sayesinde oynayabilirsin.

Ps5 de alsan Xbox Series X de alsan pişman asla olmazsın çünki bu makinalar canavar
4k 120 fps Hdr On çalışacak şekilde yapıldılar ve 8 yıl hatta daha fazla destek alacaklar
donanım takviyesi istemeden.

Son düzenleme:

WandaMaximoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Series s in ömrü nedir? Uzun süreli kullanmak istiyorum yani demem o ki yeni nesil oyunlarıda oynamak isterim. 4 k tvmiz mevcut ayrıca.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Series s in ömrü nedir? Uzun süreli kullanmak istiyorum yani demem o ki yeni nesil oyunlarıda oynamak isterim. 4 k tvmiz mevcut ayrıca.
daha yeni çıktı ürün mesela ps4 2013 de ve ps4 pro 2016 de çıktı sonuç olarak mimarisi 2013 de çıktı ömrü bitti alınmaz artık.

Uygun fiyata oyunlu felan belki ama piyasada çok gereksiz para istiyorlar etmez degeri o deyil.

Xbox Series X ve Xbox Series S aynı anda çıktılar Yeni Bu cihazlar.
Series S daha 8 ve daha üstü yıllar destek alacak bütcen Az ise al kaçırma.
bütçen var ise dedigim gibi Xbox Series X almalısın.
Özellikle betirtiyim 4k tv var diyorsan kesinlikle Xbox Series X almalısın Series S 2k desteklidir.

Son düzenleme:

WandaMaximoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ya aslında series x veya ps5 e bütçem yetiyor ancak aynı zamanda yeni bir telefon almayada niyetli olduğum için series s düşünüyordum. Hadi ps5 veya series x alayım desem telefonu ertelesem ve bir süre sonra telefonum bozulursa rezil olurum telefonsuz kalırım o da bir sıkıntı aslında. Series x alırsam ve bu telefon idare etse taş çatlasın en erken 2 3 ay sonra 2000 2500 liralık telefon alabilirim maalesef. Elimde ki telefonda her an bozulabilirmiş gibi geldiği için şimdi series x veya ps5 alıp almamak konusunda tedirginim.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Ya aslında series x veya ps5 e bütçem yetiyor ancak aynı zamanda yeni bir telefon almayada niyetli olduğum için series s düşünüyordum. Hadi ps5 veya series x alayım desem telefonu ertelesem ve bir süre sonra telefonum bozulursa rezil olurum telefonsuz kalırım o da bir sıkıntı aslında. Series x alırsam ve bu telefon idare etse taş çatlasın en erken 2 3 ay sonra 2000 2500 liralık telefon alabilirim maalesef. Elimde ki telefonda her an bozulabilirmiş gibi geldiği için şimdi series x veya ps5 alıp almamak konusunda tedirginim.
bütcen az ise gene en mantıklı karar Xbox Series S olur yeni cihaz korkma al.

WandaMaximoff

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
boşuna kendimi yormuşum demekki :)
Yok yormadın sadece tek bir kişinin tavsiyesi üzerinde durmak istemiyorum diyelim :) bildiğin üzere xbox oyunları genel olarak hikaye üzerine değil çok oyunculu. Playstation oyunları ise tam tersi hikaye ağırlıklı. Ps5 e gelecek exclusive oyunlarda merak ettirmiyor değil ama bu telefon meselesi işi bozuyor. Ya 3000 e bir telefon alıp kalanı ile series s alacağım ya da direkt ps5 alıp telefon planlarını bir süre erteleyeceğim ve o süre zarfında da telefonum bozulursa telefonsuz kalacağım. Aklımı karıştıran en büyük nokta bu.

Wujque

Asistan
Reaksiyon puanı
340
Yok yormadın sadece tek bir kişinin tavsiyesi üzerinde durmak istemiyorum diyelim :) bildiğin üzere xbox oyunları genel olarak hikaye üzerine değil çok oyunculu. Playstation oyunları ise tam tersi hikaye ağırlıklı. Ps5 e gelecek exclusive oyunlarda merak ettirmiyor değil ama bu telefon meselesi işi bozuyor. Ya 3000 e bir telefon alıp kalanı ile series s alacağım ya da direkt ps5 alıp telefon planlarını bir süre erteleyeceğim ve o süre zarfında da telefonum bozulursa telefonsuz kalacağım. Aklımı karıştıran en büyük nokta bu.
bence paran sınırlı kesinlikle tavsiye etmiyorum ps5 almanı çünki oyunları pahalı
x alacak bütçen bile kısıtlı bence sen direk Series S al geç seni üzmez.

Son mesajlar