🔥 Öne Çıkan Konular

Xbox One S - Ekran Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

LogicErrorTr

Öğrenci
Katılım
14 Mayıs 2015
Mesajlar
79
Reaksiyon puanı
1
Puanları
8
Yaş
28
Merhaba arkadaşiar,
Kısa zaman önce bir konsol edinme kararı verdim. PS4 ile XBOX One S arasında kaldım ve indirim döneminde XBOX One S almayı düşünüyorum.

İlk olarak, internet üzerinden sık sık alışverişler yapıyorum fakat elektronik eşyaları genelde Vatan, MediaMarkt, Teknosa gibi mağazalardan alıyorum. Bazı sitelerde konsol fiyatları baya indirimli denk geliyor ama bi kazaya kurban gitmek istemiyorum o yüzden yine gidip mağazadan alacağım sanırım :) Yinede konsol için tavsiye edeceğiniz bi site varsa incelemek isterim.

İkinci olarak ise konsol olaylarına çok uzağım. Son zamanlarda Witcher 3 ve Tomb Raider oyunlarını bilgisayardan yatarak oynamaya alıştığım için 43" civarında bi TV düşünüyorum. Ekran boyutu büyük olması benim için yeterli, televizyon izleme gibi bir alışkanlığım yok, en fazla bilgisayarımı ekrana yansıtıp film vs. izleyerim. Bu kapsamda ekran tavsiyelerinizi bekliyorum.

Bütçem toplamda 3.500 TL civarında. İndirimler ile konsolu 1.500TL civarında alacağımı umuyorum, yani ekran için ayırdığım bütçe 2.000TL civarında.
 

Son mesajlar

Üst