Xbox One S açılmıyor

Bu konuyu okuyanlar

Tesian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Arkadaşlar dün 2.el Xbox One S aldım ve gece yaklaşık 2 saat kadar forza 4, 1 saat kadarda rainbow oynadıktan sonra arkada oyun yükleniyorken Xboxı kapattım yani gece boyu oyun yüklendi. Sabah uyandığımda açmaya çalıştığımda Xboxın tuşuna bastıktan sonra bip sesinin ardında 5 10 saniyede 1 bip sesi geldi. Ve yeşil xbox ekranı geldi fakat daha ilerlemedi ardından kapatıp açınca bu seferde hdml de göremedim. Daha garantisi devam ediyor garantiye versem bana yeni bir Xbox verirler mi?

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,063
Arkadaşlar dün 2.el Xbox One S aldım ve gece yaklaşık 2 saat kadar forza 4, 1 saat kadarda rainbow oynadıktan sonra arkada oyun yükleniyorken Xboxı kapattım yani gece boyu oyun yüklendi. Sabah uyandığımda açmaya çalıştığımda Xboxın tuşuna bastıktan sonra bip sesinin ardında 5 10 saniyede 1 bip sesi geldi. Ve yeşil xbox ekranı geldi fakat daha ilerlemedi ardından kapatıp açınca bu seferde hdml de göremedim. Daha garantisi devam ediyor garantiye versem bana yeni bir Xbox verirler mi?
Yeni vermeyebilirler. Ama onarırlar.
Aldığınız kişiyi arayın, engellediyse emniyete şikayet edin derim.

Nurdisina

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
558
Yeni değilde parça değişimi yada onarım yaparlar bence..

Tesian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,063
Engellemedi yazdım görünce fişi tak çıkar falan dedi
Söylediklerini yapın en sonunda engelleyecek. Engellediği gibi satış yaptığı platforma şikayet edip kişi bilgilerini isteyin. Sonra da emniyete şikayet edin.

Tesian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Söylediklerini yapın en sonunda engelleyecek. Engellediği gibi satış yaptığı platforma şikayet edip kişi bilgilerini isteyin. Sonra da emniyete şikayet edin.
Hocam nedense onluk birşey olduğunu sanmıyorum. Gece kapatmadan önce rahat birşekilde oynuyordum ne olduysa sabah açtığımda oldu.

Tesian1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
26
Bilmiyorum bence satıcı kaynaklıdır.
Garantiye verdiğimde düzeltirlerse tek kaybım xbox gamepass ve oynuyamadığım gün olur. Xbox türkiyenin müşterileri önemsediğini duydum umarım yardımcı olurlar