Xbox mı alayım, Playstation mı?

Bu konuyu okuyanlar

Sadece-Burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
PS4 Slim almayı düşünüyorum amacım hem hikayeli hem online oyunlar oynamak ama Playstation Plus olayı biraz canımı sıktı Xbox mı alayım yoksa Playstation mı?

Lilcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Playstationa özel çıkan oyunlar bile tercihin için yeterli sebep

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
PS4 almalısın. 5 yıllık PS4 kullanıcısı olarak söylüyorum.

qqqqqqqqqqq

Doçent
Reaksiyon puanı
876
Playstation Plus kullanıyor musun çünki online oyunlar için gerekli diye biliyorum sence değer mi?
Ben son 1-2 yıldır konsol kullanmayı bıraktım. PC en rahatı diye PC'ye geçtim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

RDR2 Ultimate Edition'a 670₺ vermek istiyorsan Playstation, GamePass ile ücretsiz oynayabilme şansı için Xbox.
Game Pass'den kaldırılacaktı. Yakın zamanda.

• İlginç
Reactions: bwr

Sadece-Burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Şimdi PS4 özel oyunları var hikayeleri güzel vs ama pahalı ve online oyunlarda oynamayı düşünüyorum onun içinde Playstation Plus gerekiyor.
Xbox'a gelirsekde oyunları daha ucuz ve online oyunlar için özel üyelik istemiyor diye biliyorum kararsız kaldım.

• Beğen
Reactions: STB

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Şimdi PS4 özel oyunları var hikayeleri güzel vs ama pahalı ve online oyunlarda oynamayı düşünüyorum onun içinde Playstation Plus gerekiyor.
Xbox'a gelirsekde oyunları daha ucuz ve online oyunlar için özel üyelik istemiyor diye biliyorum kararsız kaldım.
bence tercihini Xbox dan yana yap.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
PS4 Slim almayı düşünüyorum amacım hem hikayeli hem online oyunlar oynamak ama Playstation Plus olayı biraz canımı sıktı Xbox mı alayım yoksa Playstation mı?
Hiç bence konsola bulaşma gel sana pc toplayalım

• Beğen
Reactions: STB

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Ps oyun filan derken çok para harcarsın.

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
Oyunlara çok para veremem dersen xbox ama bence gel pc toplayak sana :D

Sadece-Burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Monitörsüz 3700 değil 5000 bütcem var bana iyi birşey getirebilirsen yani çok minnettar olurum

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
PC bu zamanda pahalı biraz şuan bir pc'im var ama eski bende konsol düşündüm bu zamanda toplamak pahalı olduğu için
Ucuzlamayacak bence bu saatten sonra

Monitörsüz 3700 değil 5000 bütcem var bana iyi birşey getirebilirsen yani çok minnettar olurum
Ooo 5k diyorsun çok iyi monitörsüz efı shell adlı moda ulaş sana yardım etsin bende sana yarın toplayıp atarım fakat şuan musait değilim

Sadece-Burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
28
Ooo 5k diyorsun çok iyi monitörsüz efı shell adlı moda ulaş sana yardım etsin bende sana yarın toplayıp atarım fakat şuan musait değilim
[/QUOTE]
Tamam teşekkürler

Bana ikisininde iyi yanlarını sayabilecek ve hangisini seçmem gerektiği konusunda yönlendirebilecek birisi var mı?

Reaksiyon puanı
3,027
Konsolda oyun oynamak ayrı bir keyiftir. PC alanların çoğu bir süre sonra oyunlardan sıkılıyor. Xbox Series S beklenebilir konsol için. Ben PlayStation sevsem de oyunlar pahalı.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Tamam teşekkürler

Bana ikisininde iyi yanlarını sayabilecek ve hangisini seçmem gerektiği konusunda yönlendirebilecek birisi var mı?
[/QUOTE]
Bende PS4 var. 2 dualshock ve 7 oyunuyla satıyorum. İstersen link bırakabilirim. @Sadece-Burak

benefe

8/6 Numara Oyuncusu
Discord Yetkilisi
Reaksiyon puanı
1,612
Konsolda oyun oynamak ayrı bir keyiftir. PC alanların çoğu bir süre sonra oyunlardan sıkılıyor. Xbox Series S beklenebilir konsol için. Ben PlayStation sevsem de oyunlar pahalı.
Konsolda oynamak tabi ayrı bir keyif de bence pc daha karlı güzel ekipmanlarla çok eğlenceli olabiliyor

Ucuzlamayacak bence bu saatten sonra

@EFI Shell sizde yardımcı olur musunuz

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Xbox daha iyi olur gibime geliyor. Ama PS4 güç açısından daha avantajlı. SATA SSD takılabiliyor mesela. :)