Xbox için bu fiyat uygun mu ?

Bu konuyu okuyanlar

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Syd elektroniği aradım fiyat olarak nakit 570 dedi. 10 taksit (garanti) 610 tl.

Makina xbox 360 jasper elite Pal

1 yıl boyunca full 3k garanti hemde tamir değil değişim garantisi veriyormuş.

1.71 lite on touch fw

1 AD XBOX360 KONSOL
120 GB HDD
5 AD SİZİN SEÇECEĞİNİZİ OYUN HEDİYEDİR.
1 AD XBOX360 WIRELES JOYSTİCK
1 AD XBOX360 HEADSET (KULAKLIK)
1 AD 220 W ELEKTRİK ADAPTOR
1 AD POWER KABLOSU
1 AD AV KABLOSU
1 AD HDMI KABLO

Birde makina alınınca seri numarası ve satış tarih kayıt altına alınıyomuş ve ona göre garanti belgesi veriliyormuş.

Makinanın 2010 model olduğunu söylediler gerçekten böyle midir ? Nerden anlayabilirim ?

Fiyat nasıl normal midir ? Bu mağazadan bir sorun çıkar mı ?

Birde aranızda Antakyalı olupta xbox kullanan var mıdır ?

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
xbox 360 slim al alıcaksan.

iyide onda fw yapılmamış diye biliyorum ve orjinal oyun alacak kadar param olmaz her zaman .

onun ekstrası wifi var gerekirse bn buna da ek aparat alırım. Başka bir nedeni varmı slim al demenin ?

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
Ben Adana'da olduğumdan dolayı makinemi Adana'dan aldım :D benim makine 17 haziran 2010 üretimi :) yani merak etme ayrıca slim almana grek yok tek artısı Wifi ve kinect için ek güç kablo gerektirmemmesidir.
Ayrıca Antakya dedin Adana'dan da alabilirsin yardımcı olabilirim :)
Zaten o saydıkların Xbox 360 elite modeline ait.

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben Adana'da olduğumdan dolayı makinemi Adana'dan aldım :D benim makine 17 haziran 2010 üretimi :) yani merak etme ayrıca slim almana grek yok tek artısı Wifi ve kinect için ek güç kablo gerektirmemmesidir.
Ayrıca Antakya dedin Adana'dan da alabilirsin yardımcı olabilirim :)
Zaten o saydıkların Xbox 360 elite modeline ait.

aynı makinayı mı aldın aldıysan kaça aldın nasıl aldın :) taksitli miydi garantisi var mı? fw yapılıyor mu ? ek olarak neler veriliyor yanında ?

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
aynı makinayı mı aldın aldıysan kaça aldın nasıl aldın :) taksitli miydi garantisi var mı? fw yapılıyor mu ? ek olarak neler veriliyor yanında ?

Ben Adana'da Amerikan pazarından aldım :) Adana olduğundan biraz pahalı 750 tl :D ama gerçekten sanat yer işini biliyor 1.7 fw li her türlü işlemde yardımcı oluyor nakit olarak 700 filan yapar yani yüz yüze görüşmen lazım :) ayrıca oyun işini merak etme yanında hediye veriyorlar olmadı ben sana benimkileri yollarım :D

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben Adana'da Amerikan pazarından aldım :) Adana olduğundan biraz pahalı 750 tl :D ama gerçekten sanat yer işini biliyor 1.7 fw li her türlü işlemde yardımcı oluyor nakit olarak 700 filan yapar yani yüz yüze görüşmen lazım :) ayrıca oyun işini merak etme yanında hediye veriyorlar olmadı ben sana benimkileri yollarım :D

yok ağa ya adam bna 610 a 10 taksit bırakacak daha iyi :) ben antakyada sordum 600 dedi ama garanti yok. İlginç olan da ne biliyor musun bugün 2 dükkan gezdim biri 600 dedi diğeri hemen yanındaki 700 dedi aynı cihaza :)

---------- Post added at 21:05 ---------- Previous post was at 21:04 ----------

ya bide bişe soracam fw yaptırmak mantıklı mı ? yani ne bilim banlanacaksın falan sonra makina bi işe yaramayacak . Sadece single olarak oynayacaksın satsan bile kaça gider ki ? :D

dadaist

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Valla yazılan özelliklerleyse kaçırma derim. Normalde o yanında verdiklerini parayla alıyorsun. Çok iyiymiş. Ben aldığım zaman olsa hiç kaçırmazdım.

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Valla yazılan özelliklerleyse kaçırma derim. Normalde o yanında verdiklerini parayla alıyorsun. Çok iyiymiş. Ben aldığım zaman olsa hiç kaçırmazdım.

iyi o zaman bi an önce alayım :) peki birşey soracam fw yaptırayım mı yaptımayayım mı ? ban olayı falan senin fikrin ne ?

serkan94

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
22
FW yaptır zaten herkes elinde sonunda banlanıyor bu şans işi kardeş :D ben daha banlanmadım :)

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
FW yaptır zaten herkes elinde sonunda banlanıyor bu şans işi kardeş :D ben daha banlanmadım :)

senin kaç ay oldu ağa :D ya bide bişe soracam meselaint üzerinden indirilen xbox oyununun bir seriali var bunu kaç kişi indiriyor oynuyor aynı serialden giren o kdar kişiyi hemen göremiyorlarmı ?

leightonmeester

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhabalar ben de adanada oturuyorum ve xbox elite almayı düşünüyorum, nereden alabilirim ve adanada fiyatı yaklaşık olarak ne kadardır?

onlinemovies

Asistan
Reaksiyon puanı
1
600 liraya temizini bulursun biraz araştır istersen internet üzerinden de alabilirsin